Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

beklenenbebişim senin adetlerin bildiğim kadarıyla normaldi ama ses yok diyorsun bence bidaha teyzoş olucaz bide lalezar mavikedi melodi baharımmmm onlardan bir haber yok henüz ama bence mart bereketini sonlara doğru gösteriyor 🙂 esinim tabiki kız erkek farketmez ben sadece nacizane hissettiğim bişeyi paylaşmak istedim genelde doğru çıkar şimdiye kadar hiçyanılmadım desemde yeridir allahtan hayırlısı tabiki eniyisini o bilir 🙂

kızlar ben bugün gittim ve hamiş değilmişim ilaç verdi 6 gün onu kullanıcam 1 hafta içindede regl olursun dedi reglimin 3. günüde gidicem tekrar adet düzenleyici vericek daha sonrada onu kullanıcam 🙁 malesef olmadı ama ultrasonla baktı sorun yok dedi herşey normalmiş ona sevindim yani bebişim olabileceğine inş o ilacıda kullanınca reglim düzene girer meleğim gelir daha sonra

hayırlısı olsun baharcım, inşallah yakında olacaktır. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallahhh

bende de muthiş bir mide kazınması var bide kasıklarımda ağrı. Gerçi daha 1 hafta var adet tarihime şimdiden bu kadar net hissetmem normal mı bılmıyorum. Büyük ihtimalle psikolojiktir. Dervişin fikri neyse zikri odur derler ya...
bebekle yatıp bebekle kalkınca boyle psikolojık yanılmalar da olabılıyor🙂)

baharimm bende ayni durumdayim canim adet duzenletici ilac kullaniyorum ve adetin 3.gununden itibaren klomene devam edicem bu ikinci seferdir kullaniyorum klomeni herseyin hayirlisi olur insallah ama bende asiri derecede bas donmesi ve mide bulantisi var ara sira hissediyorum bunlari adetten kaynaklandigini dusunuyorum ama doktorumun dedigine gore adeti duzelten ilaci kullanirken daha evelden hamile kalmis olabilinir ve hic bir zarari yokmus bebege yani isin baska kismida idrar testi yapamiyorum cunku adetliyim bakalim ne olucak senin icinde hayirlisi olsun canim hemen karamsar olma senelerdir cocuk ozlemiyle yanip tutusan bayanlar var asil allah onlarin yardimcisi olsun ve ilk once onlarin dualarini yerine getirsin rabbim!

vallahi ineternetten okudum baya kişi hamile kalmş başlıcam bende bugün
yaşım küçük olduğu için sorun yok ama olsun istiyorm hayrlısı ile rabbim nasip eder inş meleğim gelir hayrlısı diyorum tabiki uzun zamandır beyleyenler için daha zor