Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ah ah gözünüzzzz aydın güzelim, teyze olmak da çok güzel bir duygu ben de teyzeyim bilirim🙂 Allah analı babalı büyütsün, bebişe de bir an önce senden bir kuzen versin🙂) sezeryan konusunda haklısın, benim oğlumda herşey normaldi ama son anda sezeryan olmak zorunda kalmıştım, normal doğum yapanlar gezerken ben 10 günde yeni yeni toparlanmaya başlamıştım gerçekten zorr, dileklerin için de tşkler canım.. öpüyorum..[/QUOTE]

Tunacım teşekkür ederim. İnşallah bizlerde ailelerimize yeni üyeler katarız. Böyle kalabalık mutlu mesut.......inşalllahhhh

lalezarcım bence sen hamilesin. Hadi hayırlısı olsun. Şimdi sen beni meraklandırdın... Senden güzel haberler bekliyorum.

Bilmiyorum ki canım vallaha umutlanmak istemiyorum fazla, hayırlısı olsun dediğin gibi, yarın dahiliyeciye gidicem olmazsa ona söylerim yaptırırsa bakalım yazdırırım kan testi ...

Son düzenleme:
lalezar ve beklenenbebiş hadi kırın şeytanın bacağınıda sizde bizi mutlu edicek haberler verin ne olur artık gelsin şu bebeişler tüm dualarım sizinle inş hamişsinizdirde ilkbahar havası yaradı deriz hepbirlikte inş tüm isteyenlere verir yabbim
buarada çiçeğim bendi aşılama yaptırmadım hiç ne olduğunu anlamadım açıkçası bişey sölesem yalan olur inş döllenmiştir yumurtanda bunlar hamişliğin belirtisidir.

kızlar ben melodiyi merak ediyorum haberi olan varmı geçen burda gördüm ama sonra görmedim buaralarda valla onuda merak ediyorum ne oldu acaba ? ALLAHIM hepimizin yardımcısı olsunnn