Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

dilberim inş. canım bu gecikmenin sebebi bebektir.ne diyelim kısmet herşey.p.tesi kan testi yapsana güzelim bu sitresli bekleyişin sona erer hem.

lale ablacım yaa ne oldu böyle kendini bilmezler yüzünden üzülmene bile değmez.zerre kadar takma kafana biz seni çooook seviyoruzzz🙂🙂

ayşegülcüm çok az kaldı ya tatlım normal doğummuş inşallah rabbim bi avazda kurtarsın seni ve bebeğini🙂

hurişim üzme canını ayrılıyoruz bişekilde annelerden napalım allah sana,bebeğine,eşine sağlık versin.artık siz tam bir ailesiniz🙂 anneni özledikçe bebeğini kokla onlar aynı annelerimiz gibi kokuyo.......

şeftali yiyebilirsin canm bide çok su tüket ve tuzlu haşlanmş patates yee geçmiş olsn merak etme bebeğin iyidir annesi sen kendine dikkat et vücudn su ve tuz kaybediyor tuzlu ayranda iç bol bol inş hemen atlatırsın

denem sağol cnm benm bulantılarım var keyfm yok fazla ama ne yapayım meleğim iyi olsun da yarın dr a gidicez kalp atışı için babamız sabırsızlanıyor inş görürüz kalp atışlarınıda rahatlarız benm biraz zor geçiyor canm herşey kokuyor bana göre rabbim isteyen bekleyen herkeze yaşatsın canm en yakın zamnda inş

kızlar günaydın ve iyi pazarlar ya kızlar ben çok kötü üşütmüşüm ishal gidiyorum hamileyimde bebeğe zararı varmı acaba doktora gitmelimiyim ishal için napılır acaba
canım ben 9 ay boyunca ishaldim hiç bir zararı olmadı bebeğe fakat benim hamile kalınca böyle oluyo aç karnına kuru çayı avcunda ez iç.bir kaç defa tekrar et gün içinde geçer bol su almayı unutma.

slm kızlar🙂pazar günlerini sevmiyorum nedense ama çalışanlar için güzel bir gün🙂bnmde kociş nöbetçi olmadğı zaman çok seviyorum.Gülandan ishal bebeğe hiç zarar vermez bnede senn haftalarnda ishal oluyodum sürekli.Bol su iç cnm bebeğe bi zararı olmaz o zaten senden besleniyo merak etme.Bol su içmen lazım patates haşla ve muz ye.Bunlar ishaline çok ii gelicektir.Doktora gitmen bişe değiştirmeyeck çok çok yapıcağı serum takıcak serum da su'dur ve damar yoluna her girdiklerinde enfeksiyon sebebi olmabilir ALLAH korusun.Ağızdan aldğn su serumdan daha faydalıdır unutma.Geçmiş olsn tatlm dikkat et hijyenine de .

saol ablacım allah razı olsun siz böyle dua ettikçe ben kendimi güçlü hissediyorum iyiki varsınız yoksa kendi kendimi yerdim heralde inş sütümle kilo aldırırım yavruma senin meleğin nasıl sen nasılsın canım
ay canım benim yaa ne demek biran önce iyileşirsin umarım ılık şeyler tüket. biz de iyiyiz şükür teyzesi bugün 27 haftamız doldu, gün gün büyüyoruz🙂 hayırlı doğumlar canım.

merhaba kizlar;
uzun zamandir giremedim umarim herkesin keyfi yerindedir. beni sorarsaniz cok iyi degilim annemi gonderdim dun aksam. cok kotuyum. geri de kalmak cokzorr. simdi nereye baksam annemi goruyorum. ogluma bakip bakip agliyorum. annemin odasina girip agliyorum. Allahim kimseyi sen ayirma. gurbetlik cok zor. hele de bizimkisi. sizlerden dua istiyorum cok ihtiyacim var. hakkimizda hangisi hayirlisi ise o olsun tabiki ama esimin su is meselesi belli olsun artik burda mi yasiyacaz yoksa turkiyeye mi doncez. du a edin belli olsun en kisa zamanda kizlar. belirsizlik cok kotu
mrb canım en yakın zamanda Allah yine anneciğine kavuşmayı nasip etsin. haklısın, ben sadece yeni evliyken 2 yıl ayrı kaldım annemden, çok zor ama seninki başka, Allah sabır versin. inş biran önce Türkiyeye yerleşirsiniz. oğluşunu ve seni öpüyorum. bak asıl yalnızken insan anne olmayı öğreniyor yine de Allah yardımcın olsun.

kızlar ben hala regli olmadımyaaa🙁 bugün 10.günüm bitti araştırdım biraz geç döllenmeden dolayı 20.gününde ancak öğrenen bile var böyle bişey duydunuzmu hiç geç döllenme olmuş olabilirmi acaba salıya kadar olmazsam kan tahlili yaptırcam..
tabi böyle bşy olabilir canım inş meleğin gelmiştir, biran önce kan testi yaptır sen olmazsa da önümüzdeki ay olur inş. güzel haberlerini bekliyoruz.

kızlar günaydın ve iyi pazarlar ya kızlar ben çok kötü üşütmüşüm ishal gidiyorum hamileyimde bebeğe zararı varmı acaba doktora gitmelimiyim ishal için napılır acaba
oy canım geçmiş olsunn bol sıvı tüket dinlen, bebeğin iyidir annesi merak etme.

Geri