Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

evet hakklısın zaman akıp gidiyo. keşke diyorum evliliyim ilk başların da korunmasaydım.ah böyle zaman alacagını bilsem yaparmıydım evlıliğe alışmak toylugumu yaşamak istedim ama nerden bilirdim

esincigim senin adina cok sevindim canim!!!!!
hayirli olsun rabbim sana saglikli hayirli bir evlat versin amin, ah bu bebisler yok mu???? ahh hele bir dogsunlarda ben kulaklarini cekicem onlarin niye bizi boyle bekletiyorlar ki!!!!

senin adına çok sevindim canım allah hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına inşallah amiiiiiiiiiiinnnnnn

Canım yaaa şimdi gördüm yazdıklarını. Çok mutlu oldum. Valla iş ortamında gözlerim dolu dolu oldu bir sağıma baktım birde soluma gören beni ruh hastası sanacak diye. Ayyyyyy bak böyle haberler almak bizleri de umutlandırıyor. Annecik seni tebrik ediyorummmmmm.......

kızlar bugünüm berbat geçti hala regl olmadm doktora gittim kan testi için ve ilk alınan kan testini kanda bişeyler olmş bişey dedi ama anlamadm ikinci defa verdim yarın alıcam sonucu sizlere yazarım inş bebişim vardır da bugün yaşadğım eziyete değer sabahdan beri hastanedeydm şimdi geldim

Ayyyyyyyyyyy tatlı kızım benim çok sevindim inan, hadi Alahım tamamına erdirsin inşallah, Allahım kem gözlerden korusun

Bugün esinin günü mutluluğunu doya doya yaşa.... Bencede 2-3 ay söyleme kimseye. Sonra söylersin süpriz olur. Bu arada kendini şımart şımartabildiğin kadar. Canım mutluluğun kucağına alacağın bebeğinle birlikte bir ömür uzayığ gitsin inşallah....

işte günün en güzel haberi çok sevindim hayrlısı olsun darısı hala regl olmayan benm başıma inşşşş ve tüm isteyenlerin inş herkezden güzel haberler bekliyorum benmde sonuç yarın belli olucak çooookkk heycanlıyım