Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bizim bide abimiz var🙂 4 kardeşiz oda başkadır bizim için ama kız kardeş başka tabi.. azın diln bal yesinmi derler ne derler şekercim inşallah çifte mutluluk yaşarız ailemiz ikimiz içinde üzülüyo kardeşim iki ben 3 hamilelik geçirdim birimiz hamile kalsa sevinemediler öbürü üzülür diye aslında biz üzülmüyoruz aksine seviniyoruz kendimiz kalmış gibi ama onlara öyle gelmiyo işte, ALLAHIM isteyen herkesi sevindirsin inşallah..

ALLAHIM bi dha acı göstermesn cnm çok zor gerçekten çok zor.Valla cuma cuma böle bişe düşündm istedm ALLAHTAN inşallah 40'ınz karışır cnm bnm RABBİM büyük valla neden olmasn??yeter ki isteyelm yeter ki safi gönülle ii niyetle dua edelm cnm valla içten istiyorum bunu cuma cuma

slm meleklerım nasılsınız....bebişlerınız nasıl gun gectıkce bır adım daha buyuyoruz massalah kızlar valla bundan 4 5 ay once nasıldım şimdi ise bebişimle keyfımı gecırıyorum rabbım herkese nasıp etsın bu cuma gunu yuzu gozu hurmetıne....AMİN BU ARADA CUMANIZ MUBAREK OLSUN...
BİRDE MELEKLERIM SIZDEN BI FATIHA OKUMANIZI RICA EDECEM DUN ESKI KOMSUMUZU OGLU DOĞAN GÖÇER BELKI HABERLERDE DUYMUSUNDUR SEHIT DUSTU COK UZULDUK RABBIM AILESINE SABIR IHSAN EYLESIN BI FATIHA YOLARSANIZ COK MEMNUN OLACAGIM SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN...

ALLAHTAN bütün şehitlerimize rahmet diliyoruz.Okudğumz fatiha bütün şehitlerimize hediye olsun inşallah..Böle canlara kıyan katillere de lanet okuyoruz iki dünyada işleri rast gitmesin,iki yakaları biraraya gelmesin iki dünyaları da cehennem olsun inşallah...

Hayırlı cumalar arkadaşlar..

Artık yavaş yavaş kış geliyor. Hamişlerimiz geri sayımlara başladı. Hamiş olmayanlar ise tek tek bize güzel haberler veriyor. Unutmayın çektiğiniz bütün acıların mükafatı olacaktır. Hamd olsun demek gerekiyor. Farkındamısınız..listede bir erkek bebek yoğunluğu var. Bunların arasında annelerine sürpriz yapanlar muhakkak olacak. Bence kızım olacak diye penbeleri, oğlum olacak diye mavileri almayın. Bu ihtimalide düşünmek lazım.

Bu arada ne çok Konyalı olduk biz burada Huriş, Sumsuk, Sheker shey ve tabiki ben.(Ne kadar Konyalı olmasamda burada olmayı seviyorum.)

Ah ah Rabbim onların mekanını cennet etsin.Ana babalarına sabır versin.Böyle caniler ve onlara yardım edenlerde iki dünyada gün yüzü görmesin.Yazık gerçekten yazık.Her an her an dua ediyoruz melodicim.Allah şehit kardeşlerimize cennetinden köşkler hazırlasın inş.Bizi koruyan tüm polislerimize,askerimize de Rabbim güç kuvvet versin.Onları ailelerine bağışlasın.Rabbime emanet olsunlar.

Burası baya soğudu dimi??ben yanmaya başladm gerçi böle içten içten🙂konya'nın soğuğu da sert oluyo baya.Gerçi ben erzurumdan geldm erzurumn soğuğunu gördkten snra burası akdeniz sahili gibi oluyo
.Sen temelli burdasn galiba biz ya doğumdan snra gidebilirz ama nereye bilmiyorum🙂🙂cnm valla oğluşuma daha bişe almadm inşallah bayrama doğru gidşimde alıcam ALLAH izin verrse..önmzdeki ay şeker testmden snra ALLAH kısmet ederse gidicem azıcık değişklik olsn burda alışveriş yapamıyorum adam akıllı hem pahalı hemde bi yer bilmiyoruz deli gibi dolaşıyorz..Dha kışlk hamiş kıyafeti alıcam çok olmasa da almam lazım eşofman falan almalıym..Oğluşuma da bana da alışveriş yapıcam yani ALLAH iizn verrse.