Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Günaydın kızlar,
haftanın son çalışma günü ve acayip yorgun hissediyorum kendimi, başım ağrıyor, halsizim, bakalım ilerleyen saatlerde belki açılırım, havalarda serinlemeye başladı çok yağmur vardı dün yine hava serinledi, inşallah grip falan olmam ...

Kızlar valla sabah sabah kız kardeş muhabbetiniz beni duygulandırdı, benim kız kardeşim yok çok özeniyorum o yüzden, Allah muhabbetinizi bozmasın, inşallah ikinizde bebeklerinize kavuşursunuz 🙂

Canım benim küçük meleğinize çok üzüldüm inşallah rabbim şifalar versin AMİN ...
çook teşekkür ederim bide ablamız var aşırı düşkünüz birbirimize ve gerçekten çok güzel bişey yeri geliyo annenle arkadaşınla paylaşamadığını onlarla paylaşabiliyosun ama ne yazıkki evlenince hepimiz biryere dağıldık ablam istnblda ben tekirdağda kardeşim samsunda🙁 allahım sağlıklı uzun ömür versin mutlu olsunlar yeterki iyi olmalarını bilmekte yetiyo..

bügün hsg çektirdim anestezili istedim okuduklarımdan etkilenerek neyse bişey hatırlamadığım için iyi geçti ayılma anı ağlamaklı eşim saçlarımı okşarken niye ağladım onuda bilmiyorum sadece allahım inşallah bu kadar şeyin karşılığını verir dediğimi hatırlıyorum o kadar neyse sonuçlar iyi tüpler açık çok ufak bişey var ama doktorum ameliyatlık değil şimdi seni hamile bırakcakcaz fln dedi korunmada vermedi sadece 2 gün sonra sen biliyosun zaten dedi🙂 hsgden sonra kediliğinden hamile kalanlar oluyo dedi öyle işte bakalım sonuç ne oluck eğer adet olursam yumurta geliştirici iğnelere başlıycaz.RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN EVLAT HASRETİ ÇEKTİRMESİN AMİNNNNNNNNNNNNN

Lovely doktorun çok doğru sölemiş.Galiba ben seni korkutmuş olabilirim.Anestezisiz çektirmiştim cengaver gibi.Çıktığım gibi acildeydim.Kocişin kollarında bayıldım 😀 Ben hsg den 2 ay sonra hamile kaldım.Etkisi olduğuna inanıyorum.Rabbim inşallah dualarını kabul eder.En kısa zamanda meleğini gönderir.

Geri