Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

az değil canım 5 yıldır bekliyorum ve 3 düşük yaptım her seferinde üzülmicem diyorum ama elimde değil napiyim..
şimdi daha iyi anladım canım seni benimde 1 yıla yakın olmamıştı rabbim isteyince oluyo sen içini ferah tut stres yapma emin ol senin miniğinde gelecek canım demekki daha zamanı var bol bol dua edelim sen canını sıkma herseyde bi hayır vardır en hayırlı zamanda bebeğinin gelmesi dileğiyle inşallah...rabbim gönlünden geçenleri hakkında hayırlı kılsın ve sana nasip etsin inşallahhhhh..

cnm RABBİM acil şifalar versn inşallah kimin duası kabul olunur bilinmez bizler dua edelim minik yavruya ve anneye.Sen bence acil konu aç başkalarıda görsn dua etsnler .ALLAHIMM acısını göstermesn o yavrunun,anneye de şifa versn inşallah

canım kardeşim bitanem benim tlfndada konuştuk ama burası farklı bir dünya burdanda geçmiş olsun demek istedim🙂 enişteninde selamı var🙂 ALLAHIM hakkında hayırlısını versin dualarını kabul etsin canım benim hergün kuran okuyosun umreyi gördün bu yaşında inanıyorum ALLAHIM en yakın zamanda göndercek meleğini bizlerede dua et olurmu sen büyüyüp evlensende hala evimizin küçük kızısın çoook özlüyorum ve çoooooooooook seviyorum seni.. dikkat et kendine..

çook geçmiş olsun canım.dua ettim Rabbim şifalar versin inşallah tez vakitte..iyi haberlerini bekliyoruz

.

Kızlar valla sabah sabah kız kardeş muhabbetiniz beni duygulandırdı, benim kız kardeşim yok çok özeniyorum o yüzden, Allah muhabbetinizi bozmasın, inşallah ikinizde bebeklerinize kavuşursunuz 🙂

Canım benim küçük meleğinize çok üzüldüm inşallah rabbim şifalar versin AMİN ...

shekerim canm meleğini görmüşsün hatta gülüşünü rabbim onları korusun bizede bu haftalara gelmeyi nasip etsin inş
sevdecim dua ettim rabbim dualarımızı kabul eder meleğiniz iyi olr inş allahm kimseye yaşatmasn acil şifalar versin