Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

tamam canım biz kertelim onları şimdiden nasıl olsa rabbim vericek banada enkısa zamanda bitane içimde başka türlüsü gelmiyo🙂 şuana kadar hiç olmayacakmış gibi düşünmedim yanılmam inşallahta dünür oluruz🙂🙂

Canım benim inşallahhhhh en kısa zamanda olur.Vallahi çok dua ediyorum.Rabbim o duyguyu tüm isteyenlere tattırsın inş.

lalezar abla ense kalınlığıda normalmiş hakkınızda hayrlısı olsun ayrıca anneler hissedermiş abla rabbim meleğini korusun hakkınızda hayrlısını versin inş

bebiş iyi hızla büyüyor biraz mide bulantılarım var malesef buzdolabndan tiksindim ve balık görmek istemiyorm geçen gün eşimin parfümü bile midemi kaldırdı aslında çok beğenirdim o kokuyu herşey kokuyor bana şuan sanırım anneme benzemişim bu konuda

Allahım bir gün bu duyguları bende yaşarmıyım yarabbimm.allahım kazsız kucağına almak nasip etsin canım.

merhaba arkadaşlar...uzun zamandır giremedim... biraz fazla ağır geçiyor hamileliğim...neyse şimdilerde daha iyim...benim de muhtemelen erkek olacak, hayırlısı bu haftasonu netleşecek....
Var mı bir değişiklik, umarım hepiniz iyisiniz ve hayat güzeldir!

iyi olmana sevindim canım.demek sanada bi paşa geliyo hayırlısı olsun🙂 bende aynıyım bebek sevdası peşinde koşmaya devam🙂

günaydın melekler bugün kalabalık burası =) lalezar ablam bize yakın haftalardaki herkesin oğluşu olcak bizimkilerde oğlan olmasın =)

Canım benim içime hep erkek doğdu en başından beri, tabiki istediğimden değil de öylesine his işte... Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin önemli olan o canım, artı ben son ultrasona pipi ye benzer bişi gördüm
dr bişi demedi ama ben gördüm

günaydın kızlarrrr,eminim doğru düşünüyorsundur lalezar anneler en doğrusunu düşünür🙂
risk olmamasınada çok sevindim ense kalınlığıda normal çıkmış çok şükür.

Evet canım valla hiç içime sinmiyordu, zaten şimdilik riskte yok gibi, bakalım testlerimizi bir yaptıralım inşallah iyi çıkar sonuçlarmız 🙂

en kötü karar kararsızlıktan iyidir ablacım🙂

inşallah canım inşallah.

Evet kesinlikle öyle, kararımı verdim 🙂

Canım yaaa hala bitmedimi bulantıların, bende kaç gündür aklımdasın nerelerde acep ötü bişi olmasın diyordum, Allaha şükür iyiymişsiniz en azından, bulantılar eninde sonunda geçecek elbete, demek seninde erkek canım yaa bu aralar hep erkek oluyor bebekler bakalım bizimki ne olacak bilmem daha dr umuz hiç bişi demedi 🙂

Son düzenleme: