Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

şükür canm bugün daha iyyim 6.haftanın sonuna geldk sayılır salı günü 7. haftaya giricez bulantım çok fazla yok enfeksiyon içinde ilaç kullanıyorm işte canm normalde nefret ederm ilaç içmekden ama bebeğim için içiyorm bir sürü ne yapayım darısı başına inş canm benm yakın zamanda müjden ile sevndir bize ve benden tavsiye aklına bile getirme adet tarihini oyalanıcak başka bişey bul kendine ben öyle yapmşdm aklıma gelnce başka şeyler düşünüyordm

hayırlı olsun ablacım bebeğin sağlıkla huzurla uyusun yatağında inşallah ALLAHIM bizede nasip etsin o güzel duyguyu..

gamze ablacım odanız gelmiş artık negüzel.sağlıkla afiyetle uyusun minikler🙂
sağolun kızlar aminn Allah size de nasip etsin.

facede hangisi olduğunu bulamadım bende katılmak istiyorum yardımcı olurmusunuz profil resminden falanmı tanıyabiliriz
tatlım listemizin altında grubun linki var oraya tıkla sayfa karşına çıkar buyur bekleriz.

tatlım yapma böyle yaa başka uğraşlar bul kendine fazla düşünme eminim bebeğin süpriz yapacaktır hayırlısı olsun.

ben yazınca kıskandın dimi 😀 geçen dedin ya artık girmem zorlaşıyo liseye bakamıyom dedim gebeş bacımı rahatlatimde ben yazim neyse ben daha gözel yazdım
h
ilahi sevde ne kıskanayım kız🙂 sağol yardımcı olmuşsun bana. ama herkesin alıştığı yazım tarzı başka tabi. merak etmeyin ben bir gün giremezsem ertesi gün mutlaka yanilerim listeyi🙂

canım son ana kadr hiçbşy belli olmuyor Allah dayanma gücü veriyor. inş hepimiz kolaylıkla atlatırız.

merhaba kızlar benide aranıza alırmısınız
aldık bile aramıza canım, kaç haftalık hamişsin söyle listeye de ekleyelim.

geçmş olsun tatlım biz o jeli tuna diş çıkarırken kullandık🙂 gerçekten rahatlatıyordu. hamişlikte dişler hassasa oluyor. kalsiyum ve magnezyumuna dikkat et.

canlarım benim adet oldum malesef perşembe günü rahim filmi çektiriyorum sonra iğneler felan herneyse benim yeni sat 15 ekim
hayırlısı canım yaa inş yakında gelir bebeğin, ekliyorum.

odamız için sağol canım. o bebek hareketlerini de yakında hissedeceksin annesi🙂 maşallah kuzucuğuna herşeyin yolunda olmasına çok sevndim gözünüz aydın.

oo paşamız baya büyümüş canım yaaa maşallah. sonuçların da iyi çıkmış gözün aydın. bakalım ben taa 30. haf gidicem özledim meleğimi yaa🙂

kızlar ben bugün dr a gittim yaa idrar yolu enfeksiyonu olduğunu söyledi ve antibiotik verdi bende korkuyorm bebeğime bişey olucak diye ne yapmalıyım yardım edin

kızlar bende besin zehirlenmesi olmş dün dışarda kahvaltı yapmştık berbat bir gün geçirdim istifra ettim ama bebğe zARarı varmıdır acaba bilgisi olan varmı
kız senin de başına gelmeyen kalmamış dikat et kendine çok hazır gıda tüketme, enfeksiyon için de doktorunun bildiği vardır bol sıvı iç Allaha emenet bebeklerimiz bşy olmaz. çookk geçmş olsun tatlım.

canım aynı benim de öyle oldu. göğüslerim çok ağrırdı hamiş kalınca ağrım yoktu. hakında hayırlsı inş gelmştir bebeğin🙂

kız senin de başına gelmeyen kalmamış dikat et kendine çok hazır gıda tüketme, enfeksiyon için de doktorunun bildiği vardır bol sıvı iç Allaha emenet bebeklerimiz bşy olmaz. çookk geçmş olsun tatlım.

SORMA ABLA YAA VALLA DEDİĞİN GİBİ ÜST ÜSTE GELDİ BEN KORKTUKÇA SORUN ÇIKIYOR AMA GEÇİCEK İNŞ YİNEDE HALİME ŞÜKÜR DİYORM DİKKAT EDİCEM DIŞARIYA GİTMEYE TÖBE ETTİM ZATEN BANA DERS OLDU HAZIR GIDALAR FALAN YEMİYORM EVDE AMA BİRAZ RAHAT OLMAM LAZM SANIRIM BEN DÜŞÜNDKÇE ÜST ÜSTE GELDİ

ya çoğu kez düşünmüyorum artık zaten ama çalışınca takvimi tarihi unutmak ne mümkün. bide dayanamayıp hergün buraya giriyorum🙂

veeeee 11+0.....12 ye adım attık rabbıme sukurler olsunnnn ılk 3 aymız kazasız belasız rabbıme bınlerce sukurler olsunkı rahatca bıttı sımdık suu ortadaki...3 ayı bıtırmek allahım hayırlıyla dualarınızı esırgemeyın kızlar rabbıme hergun dua edıyorum evlatsız koymasın kımseyı dıye 🙂 herkesın gonlune gore nasıp etsın ıns...

defnem evde tek olunca ınsan annem gelseydı rahat olurdum bıraz o yuzden sıkıldım 🙁
oyy kıyamam ben sana allah başka sıkıntı vermesin yavrum🙂

esirgermiyiz hiç tatlım dualarımız sizinle.3 ay geçmiş bile negüzel inş.kalan 6 ayda sorunsuz ve kolay geçsin🙂

inş gelmezde meleğin gelir tatlım
inşallah canım inşallah :bebeğim:

kızlar bende besin zehirlenmesi olmş dün dışarda kahvaltı yapmştık berbat bir gün geçirdim istifra ettim ama bebğe zARarı varmıdır acaba bilgisi olan varmı
geçmiş olsun canım meleğin iyidir Allahın izniyle

Sılam ben eklerim canım yiterki siz isteyin abow böyük yazma tuşuna basmışım ama silemiyecem tunada bende yazarız kızlar.

teşekkürler canım uğurlu gelir inşallah 🙂
kolay gelsin canım tatlı telaşlarda çok yorma kendini ama tamam

degısıklık ıstıyorum........
canım değişikliğin karnında büyüyor işte 😀 yakında sesini duyunca bütün değişimi yaşarsın

o sılam sılammmmmmmm cnm benım nasılsın alıstınmı alanyaya rabbım sanada versın bu degısklıgı en kısa zamanda bıtanem yaa