Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

arkadaşlar rüyamı anlatmıştıya bugün 3 erkek bebek gördüm diye azönce eski bir komşum aradı çoktandır görüşmüyoruz iki gecedir seni rüyamda görüyorum hamilemisin yoksa dedi, ilk rüyasında evimin duvarında 3 tane geyik resmi olduğunu görmüş baktım salih ve güzel bir evlada yorumlanır diyo ve 3 olması tesadüfmü sizce🙂 diğerindede hamile olduğumu görmüş🙂 eğer hamile değilsem bidaha rüyalara asla inanmicam🙂
canım ben de görüyordum sürekli ama hemen kalmadım zamanı var harhalda 4 ay sonra falan kaldım 🙂

Sılammm cnm bnmmm inşallah sennde güzel haberlerini duymayı nasip etsn inşallah..Bi gün gelip hamileyim diye haber verirsin inşallah snra devamı elen sağlıklı bi hamilelik.Cnm bnm MEVLAM büyük inşallah olucak
inşallah şekerim inşallahh Allahın izniyle olacak hemde çok yakında inşallah 🙂 senin içinde dua ediyom canım bir avazda kurtul sağlığıyla gelsin meleğin :nazar:

kızlar Tunaya yazdım ama sanırım bebişinin odasıyla ilgileniyor pek giremiyor 😀 :nazar:
ilgilenenler benim tarihimide ekler mi?

04.10.2011 beklenen regl tarihim inşallah gelmez 😀 :bebeğim:

canım yaşamadığın için seyredince ürkmüş olabilirsin ben iki kez yaşadığım ve nasılbişey olduğunu bildiğim halde içim bir hoş oluyor ama o an inan istediğin tek şey biran önce bitmesi ve yavruna kavuşmak 🙂 kısa bir an sadece sonrası çok rahat ve güzel... Oğluşm gayet iyi dün şeker testimiz vardı herşey yolunda paşam 35cm 1000kg tekmelerse gün geçtikce sertleşiyor allahım sağlıcakla tüm hamişleri tamamına erdirsin inşallah....öptm sizi.... 🙂

maviş ablam herşeyin yolunda olmasına çok sevindim allahım sağ salim kucaina versin meleğinizi

kızlar Tunaya yazdım ama sanırım bebişinin odasıyla ilgileniyor pek giremiyor 😀 :nazar:
ilgilenenler benim tarihimide ekler mi?

04.10.2011 beklenen regl tarihim inşallah gelmez 😀 :bebeğim:

inş gelmezde meleğin gelir tatlım

günaydın kızlar herkese iyi pazarlar =)

sana iyi pazarlar canım

kızlar bende besin zehirlenmesi olmş dün dışarda kahvaltı yapmştık berbat bir gün geçirdim istifra ettim ama bebğe zARarı varmıdır acaba bilgisi olan varmı
yokcanım zararı olmaz bende 3.5 aylıkken gıda zehirlenmesi yaşadım 2gün sonra çıkarta bildim farkında olmadım bulantılarım başladı sandım fakat deilmiş. bebeğine bi zararı dokunmamıştır rahat ol:D:D

Geri