Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

fıstıklar ölüyorum meraktan yaa, melodi, lalezar,baharım, mavi kedi ve günü gelen herkes hadi güzel haberlerle gelin artık🙂

beklenenbebiş canımm ay hadi inş yoksa teyze mi oluyoruz🙂) inş kısmetse topiğin ilk teyzelerindenim ne de olsa🙂) bu arada listede günü gelen herkesi motive etmek için hamiş adayı yazmaya karar verdim..

Tunacım listedeki hamiş adaylarına baktım da Mart o kadar da kötü geçmemiş sanırım, yarın güzel haberlerinizi alırız inşallah kızlar...
evet tatlım bu ay fena değil yani, hepsinden olumlu haber gelse patlama yaşanacak🙂 senin de günün gelmiş hadi, var mı bir değişiklik?

5. sıradaki hamiş beniimmmm. aranıza yeni katıldım pek bilmiyorum forumu kullanmayı... öpüyorum..
canım aramıza hoşgeldin, hamişsen hemen ekliyim listeye, beklemedeysen lütfen adet tarihini belirt, Allah gönlüne göre versin..

slm herkeze arkadaşlar benim buayda tutmadı ama üzülmüyorum hayırlısı neyse allahım onu versin gelecek ay ümidim artık tunacım beni 25 nisan diye yazabilirsin herşey gönlünüzce olsun
hayırlısı canım yaa, inan çok takmamak lazım bu beynimiz var yaa yoksa bizi yalancı hamile yapıyor, bu ay ben de relax olucam valla, hadi inş umutlar öbür aya..

Meleklerim hepinizi çok özledim. Senelik izne ayrılmıştım. Eşim burada Salı günü gidecek. Çalışıyoruz bakalım. Allah bebeklerimizi verir inşallah. Bu arada Çarşamba günü kardeşim Normal doğum yaptı. Ben vardım yanında. Çok zor değilmiş normal doğum. Ya herkes nasıl korkutuyor bu konuda birbirini. Normal doğum sezeryandan daha kolay. Ayy mavi gözlü sapsarı saçlı yiğenim oldu. Teyze oldum ilk defa. Canlarım hastahanede aklıma hepiniz geldiniz. İnşallah bu duyguyu hepimize tekrar tekrar tattırır Yüce Rabbim... Bütün yazdıklarınızı okudum. Dualarım sizinle...
ah ah gözünüzzzz aydın güzelim, teyze olmak da çok güzel bir duygu ben de teyzeyim bilirim🙂 Allah analı babalı büyütsün, bebişe de bir an önce senden bir kuzen versin🙂) sezeryan konusunda haklısın, benim oğlumda herşey normaldi ama son anda sezeryan olmak zorunda kalmıştım, normal doğum yapanlar gezerken ben 10 günde yeni yeni toparlanmaya başlamıştım gerçekten zorr, dileklerin için de tşkler canım.. öpüyorum..

Son düzenleme:
🙂:nazar:🙂:nazar:🙂 H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:

2.sheker_shey...............şubat :nazar:
3.tuvanna....................şubat :nazar:
4.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:
5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂

:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???

3.baharrrımmm...............23 mart ??? Ardahan Güzellik uzmanı Hamiş adayı 🙂

4.mavikedi..............24 mart ??? Edirne 28 İngilizce öğrt. Hamiş adayı 🙂

5.beklenenbebiş.........25 mart ??? Kayseri 20 Hamiş adayı 🙂

6.lalezar.............25-30 mart ??? Balıkesir 39 Memur Hamiş adayı 🙂

7.little angel.....26 mart ??? İzmir Hamiş adayı 🙂

8.çölmeleği...........26-31 mart ??? Mardin/Midyat 19 Hamiş adayı 🙂

9.elçin&su..............27 mart ??? Hamiş adayı 🙂

10.melodi_cn......28 mart ??? İstanbul 25 Ev hanımı 5.liğe yakın Hamiş adayı 🙂

11.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33 Hamiş adayı 🙂

12.kraliçearı.............29 mart
13.esinerkan..............30 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt. 5.liğe yakın Hamiş adayı 🙂

14.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.

15.sea34.................5 nisan
17.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
18.best_dream...........8 nisan
19.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
20.bembeyaz..................11 nisan Konya 26 Memur

21.mawişimbebekistiyor..........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
22.tunaa..............16-18 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
23.aymelek............17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

24.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
25.berna24................18 nisan

26.geweze............22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.
27.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterse listeye tekrar ekleriz, o da lütfen umutlarını kaybetmesin:
elif_ecrin...................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

slmlar kızlar nasılsınız .........fazla gıremıyorum esım evde oldugu ıcın bu arada gecen ay 26 subatta regl olmustum bu ayda yanı dun lekenlenme oldu afedersınız wcdeyken 2 damla kahverenklı lekelenme peceteyle baktıgımdada aynı sekılde leke geldı bende umutsuzluga duserek tabı hastalandım sandım ama dun o leknlemeden baska hıc bırsey gelmedı bu ay acayıp sabırlı davranıyorum normalde adtım 2 gun gectı ve bugundw olmadı hayırlısı olsun dıyorum beklıyorum ..... sizde catladınız aynen bende ama bılemıyorum hıc bır belırtı yok ne olabılır sızce.....

slmlar kızlar nasılsınız .........fazla gıremıyorum esım evde oldugu ıcın bu arada gecen ay 26 subatta regl olmustum bu ayda yanı dun lekenlenme oldu afedersınız wcdeyken 2 damla kahverenklı lekelenme peceteyle baktıgımdada aynı sekılde leke geldı bende umutsuzluga duserek tabı hastalandım sandım ama dun o leknlemeden baska hıc bırsey gelmedı bu ay acayıp sabırlı davranıyorum normalde adtım 2 gun gectı ve bugundw olmadı hayırlısı olsun dıyorum beklıyorum ..... sizde catladınız aynen bende ama bılemıyorum hıc bır belırtı yok ne olabılır sızce.....
hadi hayırlısı bence hamilelik ihtimali sende yüksek. inşallah hamişsindir:deli:

canım benim, inş gelmiştir meleğin, aslında sen kan testi yaptırsan kesin çıkar. benim de son adetim öyle oldu, beklediğimden 4 gün önce sabah leke geldi ben de oldum sandım, sonra akşama kadar gelmeyince umutlandım ama maalesef ertesi gün devamı yavaş yavaş gelmeye başladı🙁 ama seninki inş yerleşme kanıdır da bebeğin sebeptir..

Melodi evet hamişlik ihtimalin var, dikkat et kendine .. 🙂

Geri