Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kuzum belli ki sen canını birşeylere sıkmışsın. Arkadaşım inşallah bunları yazdıktan sonra herşey yoluna girmiş, keyfinde yerine gelmiştir.

kızlar bugün adet günüm nolur dua edin benim için, bu ayda hüsran olmasın ALLAHIM noluuuuuuur...
inşallah olmassın dilbercim dualarımız seninle🙂

aminn benim kalbi güzel arkadaşım.inşallah hayırlısıyla yaparsın doğumunu allah kolaylık versin🙂

meraklanma baharım bebeğin seninleya gerisini boşver kötü şeyler getirme bile aklına.

şekerim dertlenmişsin sen ya.niye böyle yapıyosun tatlım niye üzülmene izin veriyosun neolur seni böyle üzgün görmeyelim.bebeğinede yazık değilmi canım ya.için daraldığında karnını okşa sadece.bütün derdin kederin uzaklaşacaktır eminim ben.seni ve bebişini seviyoruz🙂

emralcim aynı kaderi paylaşıyoruz demek ama olsun sende azda olsa bir ümit var 1.20 çıkmış benim 0.100 çıktı yani bence kan testini tekrarla

dilber ablacım inşallah adet olmasında 3. kez teyzelik duygusunu yaşarım bendeabla kardeş melekler mekanında buluştuk şehirler ayrı olsada.seni çok seviyorum cnm benim kendine iyi bak inşallah müjdeli haberini alırız

ayyy canım benimya valla senin olduğunu tahmin ettim buakşam arayıp senmisin diye sorcaktım, sen benim canımsınya ablasının bitanesi, sen benden bekliyosun ben senden senin olsun yemin ederim kendimin olmuş gibi sevinirim bende SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUM..