Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

RABBİM sen çok büyüksün,nolur bana dayanma gücü ver afiyet ver...Sabır istemiyorum ALLAHIM afiyet istiyorum senden nolursun.Göremediklerimizi göster bize.Huzurunu eksik etme nolur ALLAHIM gücümn kalmamasndan,isyan etmekten korkuyorum karnımdaki sabi hatırına yardımını diliyorum senden...

Kuzum belli ki sen canını birşeylere sıkmışsın. Arkadaşım inşallah bunları yazdıktan sonra herşey yoluna girmiş, keyfinde yerine gelmiştir.

kızlar bugün adet günüm nolur dua edin benim için, bu ayda hüsran olmasın ALLAHIM noluuuuuuur...
inşallah olmassın dilbercim dualarımız seninle🙂

kızlarrr biz bugün 37 haftalık olduk oğluşumla eğer tam gününde gelirse 21 günümüz kaldı doğuma çok pis heycanlandım ama hahaha allahım bu güzel duyguları bütün isteyenlere nasip etsin inş duanızda unutmayın hepinizi çokk öpüyorum
aminn benim kalbi güzel arkadaşım.inşallah hayırlısıyla yaparsın doğumunu allah kolaylık versin🙂

biz geldk meleğimi görmeye gittik ama dr amcası daha çok küçük kese varsada öok küçükdür dedi rahatsız etmeyelim onu dedi iki hafta sonra gel hem bebekde yerleşmiş olr dedi diğer dr un dediklerinden bahsettim kızdı hatta bu kadar küçükken zaten görünmez kese normal görememesi dedi sen merak etme kanaman ve ağrın varmı dedi yok dedim o zaman korkma 100 kadından 1 de olr dış gebelik dedi mutluyuzzzz
meraklanma baharım bebeğin seninleya gerisini boşver kötü şeyler getirme bile aklına.

şekerim dertlenmişsin sen ya.niye böyle yapıyosun tatlım niye üzülmene izin veriyosun neolur seni böyle üzgün görmeyelim.bebeğinede yazık değilmi canım ya.için daraldığında karnını okşa sadece.bütün derdin kederin uzaklaşacaktır eminim ben.seni ve bebişini seviyoruz🙂

emralcim aynı kaderi paylaşıyoruz demek ama olsun sende azda olsa bir ümit var 1.20 çıkmış benim 0.100 çıktı yani bence kan testini tekrarla

dilber ablacım inşallah adet olmasında 3. kez teyzelik duygusunu yaşarım bendeabla kardeş melekler mekanında buluştuk şehirler ayrı olsada.seni çok seviyorum cnm benim kendine iyi bak inşallah müjdeli haberini alırız

dilber ablacım inşallah adet olmasında 3. kez teyzelik duygusunu yaşarım bendeabla kardeş melekler mekanında buluştuk şehirler ayrı olsada.seni çok seviyorum cnm benim kendine iyi bak inşallah müjdeli haberini alırız
ayyy canım benimya valla senin olduğunu tahmin ettim buakşam arayıp senmisin diye sorcaktım, sen benim canımsınya ablasının bitanesi, sen benden bekliyosun ben senden senin olsun yemin ederim kendimin olmuş gibi sevinirim bende SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUM..

Geri