Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canımmmmm neoldu sana böle kıyamam meleğim allahım yardımcın olsun her ne sıkıntın varsa yok olup gitsin inş

inşallah güzel sonuçları alırsın canım bize de az kaldı 1 hafta sonra randevumuz var kısmetse inşallah hayırlısı olur hepimiz için..oğluşuna iyi bak annesi..

durumun her neyse geçer inşallah canım bebişinin hatrına bazı şeyleri ertele sırası gelince okursun hakedenlerin canına..

defne inş gelmiştir meleğin canım, emral ve lovely inş sizinkiler de geç döllenmedir de belki birkaç güne kanda çıkar.

sumsuk ben ikisinde de cinsiyetini 17. haftada öğrendim hayırlısı olsun..

vee shekerim canım noldu yaa? seni üzen neyse Allah sabır versin. bebeğini düşün canım çok üzülmemeye çalış, umarım sorun neyse hemen hallolur.

lovelyy üzülme tatlımm bi gün bizlerde yaşıycaz hamiliği demekki daha zamanı var,emral üzülme demiycem cadılığını burda bile gösteriyon accık üzülür kız insan
şaka şaka üzülme hiççç sen yakışmaz sana zaten kız üzülmek
defnemm sıralar sana kaldı tatlımm 🙂dilediğin rakamıı alabilirsinn

ayyy tunaaaa
kıs ümitlendirmeyin beni sonra boşluğa çakılıyorum
paki bu adetim gelmedi e bebekte yok sanırım ben menepoza giriyorum

kızlar bugün adet günüm nolur dua edin benim için, bu ayda hüsran olmasın ALLAHIM noluuuuuuur...

Insaallah adet görmezsin o zaman - sana öyle dua edelim, sende bize et olurmu? 🙂

Ofhh ya.. Bende 11- 12 gündür görmedim.. ama dün idrar test yaptim gece, negatifdi.. Doktora gitmeyi bekleyemedim - haftaya gitmem gerekdi pzst..

Psikolojikmen kendimi iyi tutmak istiyorum - yani böyle.. moralimi. Böyle Adet geciktikce seviniyorumda - sonra bi testle yerle bir oluyo 🙁

ahhh allahim.. insaallah ben ve benim gibi tüm bebish bekliyenlere hayirlisiyla saglikli ve hayirli bir evlat nasip edersin insaallah! oglan olsun, kiz olsun eli yüzü düz olsun - Sen bize hakkimizda hayirli olani ver Rabbim! Senden ümit kesmiyoruz - senden herseyin hayirlisini istiyoruz ve ona raziyizda.. (Amiiin)

Evet.. bunun üzerine Sözümü bir baska Dua ile bitirmek istiyorum:

"Ey Rabbimiz! Duamızı kabul buyur. Muhakkak ki Sen herşeyi hakkıyla işiten, herşeyi hakkıyla bilensin." Bakara Sûresi, 2:127.

Moderatör tarafında düzenlendi: