Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Baharım sabırsızlıkla senden güzel haberler bekliyoum saaat 9u a beş var... acaba gidecekmisin doktora... Çok heycanlıyım snn adına.. face dede yazdım burdanda yazıyorum... sabırsızlıkla senden müjdeli haber bekliyorum tatlım hersey gonlunce olsun....

günaydınnnnnn🙂 ben girmeyeli iki hamiş adayımz var maaşallah RABBİM umutlarınızı boşa çıkarmasın inşallah.Baharımm cnm bnm hatırlıyosan bayramın 1.günü konuşurken sana içten içten dua etmiştim inşallah kabul olmştur da gelmiştir meleğin.Beni de bi heyecan sardı vallahi hadi kızlar mutlu haberlerle gelin inşallah.Siyah kimse kalmasn herkes kırmızı olsun inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah🙂🙂

baharımm bizi bekletme heee hatta sevinçli haberi adlğnda hastaneden gir net'e yoksa çatlarız meraktan
.cnm yaaaa şimdi nasl heyecanlısındır.Gerçi haberi evde alırsın inşallah çünkü gitsen 2,3 saate hatta 4 saati bile bulur hadi hayırlsı bakalmmmm

Kızlar günaydın;
Bu gece rüyamda bebeğimi doğurmuştum ve çok şirin bir erkek bebek dünyaya getirmişim gördüm, hatta üzerine kottan bir tulum giydirmişim ve boynuna da bir papyon takmıştım çok güzeldi çoooooooooook 🙂 gece yarısı eşime seslenip rüyamı anlattım...

Son düzenleme:
Abla dur hele yaw ayşegül falan bi doğursun,snra sıra bize bi gelsin sıranı bekle yaaaafffff🙂
şaka bi yana hayr olsn inşallah erkek bebek çok güzeldir muradın olucak diye yorumlanr hani🙂çıkar çocuğun boynundaki papyonu sıkılır şimdi o yazık
.Bu arada sınavn nasl geçti?? dün sende girdin dimi??

Eveeeeeeeeeet heyecanlı saatler'e girmiş bulunmaktayız sayın topic sakinleri,iki hamiş adayı hızlı kalp çarpıntılarıyla hastane yolunu tuttular aman dikkat etsnler tansiyonlarına🙂🙂Evet heyecanlı bir sonuç onlarla beraber bizi de sarmış bulunmakta saatlerimz 09:45 onlar içn dua edelim inşallah...Hayırlı bir sonuç için beklemeye başlayalım.Ben Konya'dan sheker;oğlum junıor'la güzel gelişmeleri hep beraber görmek için sabırsızlıkla beklemekteyiz...
Melekler diliyoruz yaradan dan...

Ayy gözümün önünden gitmiyor valla çok güzel bir bebekti 🙂 inşallah muratlırımız olsun canım hepimizin... ben sınavlara girmedim canım çünkü atmakla geçebileceğim dersler değildi ve hiç çalışmadım, zaten bu sene harç da yatırmıcam, vizeler tam doğum zamanına denk geliyor..

gittim kan verdim 2gün sonra çıkar dediler sanırım 4tahlil yoğunluğumdanmı bukdar geç zamana attılar dersiniz

neyse ben baya beklicem zaten beklemekte istiyorum belki olurum regl die😕 baharm hayırlı haberlerle dön inşallah ama sen hamişsin kıssss boşuna kan zahmetine girdin
allahım tüm isteyene versin çok bekletmesin...