Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

baharım bence hamilesinnn yoksam çizgi silikde olsa çıkmazdı bence kendin test yapana kadar kan testine git veeee hamile olduğuuuu öğren bebğimmm inş hayırlısıyla güzel müjdelerle gelirsinnn...kesin sonuç almak için iki gün daha bekle evde yapılan testler pek güvenli değil canımmm ..........

melom yaptım bişey his etmedim. bebişin büyüdükçe seni daha çok heycan sarıyordur canım benim😀 sağlıcakla al kucağına inşallah...

canım maşallah büyüdünüz baya allahım sağ salim kucağimıza versin yavvrlarımızı inş bende daha yeni hazırladım canım dün artık çantamı yerleştirdim merak etme hazırlarsın sende allahım sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin bebişin cicilerini

test yapdm kızlr ve silik çizgi çıkdı ama gözle görülür vaziyetteydi inş hamileyimdir yaa bir kaç gün sonra yeniden yaparım regl olmazsam eğer

baharcım geceden beri aklımdasınız emral vesen iinş ikinizde hamilesiniz ya inş eşim hasta olduğu için onunuğğraştım ama hep duamdaydın inş mutlu olucaz sizin için parti yapıcaz rabbim gönlünüze göre versin öpüyorum çok

inşallahh hamilesin emral öff siz nasıl dayanıyosunuz ben çatladım sizin yerinize ya gidin kan testi yaptırın

:kutla: VARSA PARTİ YAPICAM BURDA PARTİ ÇOH HEYCANLIYIM YAA

inş canım senin için de eral içinde burda parti yaparız duamdasınız

test yapdm kızlr ve silik çizgi çıkdı ama gözle görülür vaziyetteydi inş hamileyimdir yaa bir kaç gün sonra yeniden yaparım regl olmazsam eğer
inşallah Rabbim göndermiştir meleğini bu güne kadar silikte olsun o çizgiyi görenler hep meleklerini kucaklarına aldılar inşallah hayırlısıyla sende alırsın :bebeğim: