Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar ee bu saatte girince benden başka kimse yok🙂 ayy tüm gün çarşıdaydık çocuk odası için nevresim takımı, yatak, boya-badana işleri derken öldüm valla. zaten tunayla alışveriş çok zor heryere dalıyor🙂 valla anca girebiliyorum. sonunda bilgisayarımız salonda, oda takımımız çarş-perş gelecek ama iş çoookk. neyse sizler de iyisinizdir umarım, henüz okumadım sayfaları bir bakıyım ne var ne yok. grşmek üzere...
Oyyy hayırlı ugurlu olsun minik meleğimizin mobilyası ve odası... Ay ne güzel sen şimdiden yapıyorsun yaa benim odamında boyaya ihtiyacı oldugunu anladım veee bboyatmak istiyorum odamı... Pff ama boyayacak tek iyi insan eniştem oda suan istanbulda kızının yanında torun sevmekteee.. umarım en kısa zamanda gelirlerdee bizim oda boyanır ve bende artık yavas yavas bebeğimin odasını hazırlarım... Hergün kendime bugün çantamı hazırlayacagım diyorum amaaa nerdeee 😉)) her defasında başka bişi cıkıyor ve unutuyorum.. Bugün 32+5olduk şafak 51 ama bende tık yok.. herseyi aldım hazır etttim amaaaa düzenlemedim..

inş öyledir canm benm bir kaç gün sonra tekrarlıcam testi bir kere daha yapmşdm bebe tıme diye bir test silik çıkmşdı ama gebelk yokdu bu defada ümitlenmek istemiyorm inş doğru silk çizgidir bir kaç gün sonra tekrarlıcam testi

defne hislerin kuvvetlimidr benm kuvvetlidir ama bişey hissetmiorum yaa
normalde kuvvetlidir birtekkendim için tutmaz genelde🙂 sabah yap tabi güzelim düşünme bile ya varsa süper bi hediye olur ikinizede.inş. vardır ya

kızlar merhabaaa bugün kızımla buluştuk yeni geldim birazcıkta babamız bizi gezdirdi 🙂) kızımın kilosu 1.200 olmuş ve boyu 40 cm olmuş 2 hafta önde görünüyor ayrıca sanırım tontiş bi kızım olcak ayrıca yüzünü yakından çekip verdi doktorum aynı annesi diyor bi görseniz gülüyor yüzü ve gerçekten bana çok benziyor 🙂)) çok mutluyummmm 🙂))

bebisimbebisimbebisimbebisim:melek::melek:
oohhhhh maşşallah valla büyümüş be🙂 babasını tanımıyoruz ama sen fıstıksın sana benzesin tabi afet olsun🙂

daim olsun mutlulugun yazdıkalrın benıde cok mutlu etti canım yaaaa rabbim bizlere böyle yaızlar yazmayı nasıb etsın ıns.
amin şimalcim aminnn...

baharımmm çok sevindim ya silik çizgi bile mutluetti valla🙂 inşallah geçen sefer bahsettiğin gibi olmaz.bence öyle değilde zaten. meraketme birkaç gün sonra koyu çizgiyide göreceksin. sanırım emral ve sen hamilesiniz 🙂 tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

saol canm güzel dilklerin için valla hiç bişey hissetmiyorm inş hislerinde doğru çıkar canm benm inş allahıma bütün kalbimle dua ediyorm o çok büyük sana ve bana bu güzel duyguyu yaştsın inş

Geri