Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Herkese iyi akşamlar.. Tüm anne olmak isteyenlere Rabbim bu güzel duyguyu yaşatsın... Rabbim kimsenin ne göbeğini nede kucağını boş bırakmasın... Allahım Anne olmak isteyen herkese bunu yaşat... Ben elh. yaşıyorum ve bugüne kadar neden geç kalmışım diye hayıflanıyorum.... İsteyerek buzamana kadar neden anne olmamışım.. Bundna önceki geçen zamanları boş dan sayıyorum...

slm kızlar ee bu saatte girince benden başka kimse yok🙂 ayy tüm gün çarşıdaydık çocuk odası için nevresim takımı, yatak, boya-badana işleri derken öldüm valla. zaten tunayla alışveriş çok zor heryere dalıyor🙂 valla anca girebiliyorum. sonunda bilgisayarımız salonda, oda takımımız çarş-perş gelecek ama iş çoookk. neyse sizler de iyisinizdir umarım, henüz okumadım sayfaları bir bakıyım ne var ne yok. grşmek üzere...

maşallah canım bebeğinin kalbini görmüşsün çok sevndim. harika değil mi? Allah tamamına erdrsin. bu arada iyi tatiller hayırlısıyla gidin gelin inş..

ay hadi bakalım baharcığım beklemek çok zor aslında ben dayanamazdım, sabah yapıver yaa🙂 inş bebeğin gelmştir güzel bir hediye olur.

anladım canım çok geçmş olsun. valla bizim de bebek hazırlıkları koşturmacaya devam, tuna da pazt anasınıfına başlıyor onun koşturması da ayrı🙂 ben de seni seviyorum canım grşmek üzere...

slm canım hg aramıza inş Allah gönlüne göre bebek verir. adet tarihlerimizi listeye yazıyoruz, istersen seni de ekleyebilirim.

oo canım hg, sevindim bebeğinin iyi olmasına. her gidişte inş biraz daha büyümüş göreceksin🙂 hadi bakalım oğlan mı geliyor? hayırlısı...

hadi inş sen de hamişsindir canım, inş 2 bayram yaparız. benim de ilk testim çok silik çıkmıştı hayırlısı.. haber verin bize🙂

oy oy aman da aman maşallah canım yaa çok büyümüş kızın🙂 sevindim, sana da benziyormuş ne güzel. kilosu çok iyi nazarımız değmesin. tunam 29. haftada 1,260 idi ve 3,720 doğdu. senin kızın maşallahı var tontiş olacak desene🙂 hadi bakalım günler azaldıkça insan heyecanlanıyor inş Allah hepimizin yavrusunu kucağımıza almayı nasip etsin...

slmm güzellerim ben fazla yazamıyorum ama hep burdayım okuyup çıkıyorum ağrılarım arttı özellikle miğdem beni çok zorluyo ama hep aklımdasınız vede duamda

gülen 42 aramıza hoşgeldin canım dilerim en kısa zamanda bebişine kavuşursun burası sana uğur getirsin inş

baharcım dualarım seninle inş geçen ayki gibi üzmezsin beni ve müjdeli haber verirsin inan hep aklımdasın nasıl dayanıcaz çarşambaya kadar bilmiyorum sabır diliyorum hepimize

emralim silik de olsa biliyosun hamiş olma ihtimalin yüksek çabuk kan testi yaptır meraktan çatlatma beni dualarım seninle inşa bebişin gelmiştir sana tutunmuştur canımm

sarı gelinim harika görünüyosun yerim ben o göbüşteki bebişi ya allahım nazardan korusun baya büyümüş senin zilli kız rabbim sağ salim kucağina versin

tuna ablam sanada çok kolay gelsin tatlım fazla yorma kendini yavaş yavaş yap allahım sağ salim kucağina versin güle güle kullansın minik kızın odasını inş