Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar benim ne adet ne de hamilelik belirtisi var. dün dayanamadım test yaptım negatif çıktı ama hala umudum var. bekleyip bi kaç gün sonra yapıcam. mevsim değişikliği falan da olabilir kimbilir görücez bakalım hayırlısı. umudumuzu yitirmeyelim arkadaşlar bugün başkasının güzel bi haberini aldım. 6 senedir bebiş isteyen bi tanıdık hamileymiş. allahım herşeyin zamanını ayarlamıştır. darısı başımıza.
denizzzzzzzz aynı şekilde bende de hiç belirti yok canım. birlikte bekleyelim de güzel haberleri verelim inşallah beraber.

selaaaam yeni geldim bende hepinizin yazdıklarını okudum lalezar,mavikedi, baharımmmm, melodiiiii başka aklıma gelmiyor inşallah en kısa zamanda bebişleri müjdelersiniz olmazsada üzmeyin kendinizi denemeye devam benim yarın nisan çalışmalarım başlıyor oda ayrı bir heyecan 🙂

pazartesiye kadar bekleyip test yapıcam eşim istemiyor daha erken kasıklarım ağrıyor çok ve göğüslerim şiş ve gazım var ve ayrıca akıntım geçen hafta baya akıntım vardı ama şuan baya az galiba regl olmıcam ve burda haykırıcam hamileyimmmmm diyee NAMAZDA HEPİNİZ İÇİN DUA ETTİM AMA UZUN ZAMANDIR BEBEK BEKLEYENLERİN MÜJDELİ HABERLERİ EN KISA ZAMANDA VERMELERİ İÇİN BEN 9 AYLIK EVLİYİM BU BEBEK BENM İÇİN ÖNEMLİ ÇÜNKÜ GÜZELLK UZMANIYIM VE EŞİMİN DOĞU GÖREVİ NEDENİYLE ARDAHANDAYIZ BURDAN SONRADA ÇALŞMAK İSTEDİĞİM İÇİN VE DAHA ÖNEMLİSİ BABAM KANSER HASTASI VE BUNUN GİBİ BİR ÇOK HASTALIĞI VAR O DA TORUN İSTEDİĞİ İÇİN İSTİYORUM İNŞ ALLAHM BANA YARDIM EDERDE BEBEĞİMİN OLUCAĞINI AİLEM VE EŞİMLE PAYLAŞIRIM.... 🙁 ÇOK KONUŞTUM BAŞINIZI ŞİŞİRDİM GALİBA AMA SANIRIM BU ARALAR DUYGUSALIM

canim rabbimden tum dileklerinin kabul olmasini dilerim, insallah hamissindir! babana gelince inan cok uzuldum canim rabbim onada acil sifalar versin suan senin hamile kalman gercekten cok onemli insalah hakkinda hangisi hayirliysa o olur!