Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yasemincim benim güzel arkadaşım sadece benim değil hepimizin yüzünü güldürsün rabbim.belirtim yok deme hepimizinkini sadce allah biliyo görcez bakalım🙂
canım ne yapıyım şimdiden basladım aglamaya. niye diyorum hep kendi kendime niye. içimde bi sıkıntılar sanki patlayacak bi bomba gibi.kendimi baska düşüncelere bile veremiyorum.rabbim tez zamanda kavuşturur inşallah.dermanım kalmamış gibiyim

aaa olmadı bak şimdi ne ağlaması ya saçmalama bende sanki bişeymi var yada varsada biliyormuyuzki sadece varmış gibi düşününce mutluolduğumu farkettim sonuç negatif bile olsa bundan sonra böyle olucam birdahaki ayda sonrada.sende şimdi silkelen ve ben hamileyim de hemen.regl olsak bile neolur buneyin sonu tam tersi her ay yeni bi başlangıç sayılır.bi bakmışız bebeişler gelmişşş.üzme canını sakın fıstığım benim🙂

canım benim inan seni çok iyi anlıyorm hamile kaldığım aydan önceki ay adet olduğumda sanki dünya başıma yıkıldı ben öle bi ağlıyormki eşim beni susturamadı resmen içim boşaldı ama şimdi düşünüyormda boşuna üzülmüşm diorm 1 ay sonra meleğim gelcekmiş meğer üzme kendini nolur inan bu günlerine güleceksin niye kendimi öle yıprattımki die gelecek bebeğin ama zamanı var

canım haklısın ama elimden gelmiyor bişey sanki beynimi kemiriyor o düşüncelerle.
olursam ne yaparım düşüncesi.rahim filmini çektireyim diyorum bayram giriyor arya ne yapacagım bilemiyorummm.kafam allaak bullak.inşallah gerek kalmaz da boşuna üzülmüş olurummm.tek dum o.en iyisini sen yapıyorsunn neden bu kadar kendimi yıpratıyorum bilemiyorummm