Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

lalacim bi sorun olmamasına çok sevindim allah korusun meleklerimizi canımmm...
Kızlar dr dan geldim, ama gitmeden önce vc gidim dedim bir baktım pembe renkli bişiler gelmiş
ayy nası oldum ama anlatmam, vc de düşüp bayılacaktım nerdeyse, neyse dr a söyledim rengi kırmızı değilse endişelenecek birşey yok dedi, muayene edelim dedi, vajinal jel kullanıyorum ya o tahriş yapmış olabilir dedi içimde birikmiş bir sürü onları temizledi muayene etti, baktı gördük kalbi atıyor, boyutları normal 13 mm olmuş 🙂 yaa bir görseniz gözü bile oluşmuş orda kara bir noktacık 🙂 ellerim yaprak gibiydi gidene kadar, sonra meleğimi görünce kendimi çok iyi hissettim, rahatladım... sonuçta haftasına göre normal dedi herşey sadece ben biraz fazla kilo almışım daha az ye dedi, yediğinin yarısını ye dedi 😀 bulantılarda verdiğim kiloları hemen geri almışım.. 😀

canım allah kabul etsin ayrıca allah razı olsun bizleri düşündüğün için içinin temizliği yüzüne vurmuş kuzum tez zamanda senin gelin bebişin inşallah bitanmmm
kızlar yasin okudum herkeze dua ettim inş kabul olr dualarım da hayrlıs ile bebeklerimiz olr hamile arkadaşlarmızada hayrlı doğumlar için dua ettim yesi ve defne sizin isminizi özellkle söyledim gerçekden istiyorm bebeklerinizin olmasını defnecim inş dualarım kabul olrdA meleğin seninledir canm hayrlısı allah dualarımızı kabul etsin

benimde 4 günüm kaldıııııı🙂 buay mutlu haber vericem sizlere inşallahh.valla içimden öyle geliyo🙂 falımdada çıktı zaaten kesin var kesin🙂 bundan sonra böyle. olumlu düşün olumlu olsun dediler 🙂🙂
canım ya çok sevindim senin için bu olumlu sözlerin benide mutlu etti. benim adet belirtilerim var baskada farklı bi belirtim yokkkkkk.senin bari yüzün gülsün bu ay ben kendimden ümidi kesdimmm
merhaba arkadaşlar dün çok kötüydüm mide bulantısından öldüm öldüm dirildim akşamda görümcemlerde iftardaydık hiç bişi yiyemedim çorbayı zor içtim gittim yattım arka odaya sonra ayağı kalkayım dedim wc ye zor attım kendimi istifra ettim rezil oldum herkes ayaklara kalktı noldu diye dün bütün gün yattım kafam kalkmadı çok kötü bi gün geçirdim adetime 2 gün kaldı bakalım ne olacak dün sağlık ocağına gittim vucüdumdaki kırmızı lekleri göstermeye birde kan testi yaptırayım bari dedim ama yok dedi dr. adet gecikmemiş 1 hafta bekleyelim dedi nasıl geçecek bakalım günler...bugün düne nazaran daha iyiyim hafif bulantım var o kadar...ama ümitlenmiyorum üşütmüş olabilirim herşey olabilir ama inşallah hamişimdir,Allahım isteyen herkese nasip etsin anne olmayı...AMİN...
aminn amin canım inşallah. belirtilerin çok kuvvetli canımmm inşallah senin için hayırlısı olurrrr

Geri