Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ınsallah canım hersey gonlunce olsun ayrıca sperler 24 sat deıl 72 sat canlı kalıyolar
amin canım sağol allah hepimizin gönlüne göre versin.tabiki tatlım 72 saate kadar canlı kalıyolar ama onlara 24 saat canlı kalması yeterli zaten diye öyle söyledim🙂

baharım allah kabul etsin inşallah canım.banada bütün isteyenlerede rabbim versin hayırlısını,sağlıklısını...

lalem napıyo bu bebiş sana böyle korkutuyomu annesini🙂ama hiç kusura bakma kızamayız ona🙂 herşeyin normal olmasına çok sevindim.evlat ne tatlı dimi...daha karnında nohut kadarken bile...

adacım kan testı ıcın adet gecıkmesıne gerek yok ben adetıme 4 gun kala ogrendım hamıle oldugumu sen test yap bence

canım ya iste dün gittim ama yapmadı doğru sonuç için adet gecikmesini bekle dedi dur bakalım 2 gün sonra belli olacak eğer gelmezse başka dr. gidicem test için...Allahım inşallah gelmez reglim...

ayy canım inş hamilelik belirtisidir kanda kesin çıkar zaten

inşallah canım belirtiler öyle olduğunu gösteriyor ama yinede çok ümitlenmek istemiyorum hayal kırıklığı için...

doktorlar adetten 1 hafta sonra diyorlar test için geç döllenme falan olrsada belli olsun diye zaten az kalmş canm bekle sende hayrlısı ile çıkar inş

evet canım az kaldı bende bekliycem zaten inşallah adetim gelmez test yaparım pozitif çıkar...
bu arada duaların için çok teşekkürler canım Allahım kabul eder inşallah..

.

Evet canım yaaa, çok tatlı vallaha, rabbim hepinize yaşatsın inaşllah, sadece boyu 13 mm dedi netten baktım bu 20 mm falan olması gerekmiş ama dr yinede normal dedi, bilmiyorum bakalım... bu biraz endişelendirdi beni... 🙁