Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

mumınet bol bol dua et doktorlar ümitli konuşmasalarda ümitte allahta verende o,alanda o.ama kötü düşünme iyi düşünki iyi olsun canım umarım bebeğinn seninledir

Gevezecim çatlak hiç alışkıın olmadıgım bir durumdu ve inan kırmızı kırmızı hiç te güzel durmuyorlar ;(
Şİmdi günde 3 kere kremlenip yağlanıyorum... umarım daha fazla ilerlemez.. Ama doktoruma sordum bebeğimin boyu ve kilosu haftasına göre baya ilerden gidiyormuş ve bebeğimin bulundugu su miktarı fazla oldugundan göbeğim fazla genişlediğinden derimin esneme payı een aza inmiş... Yani bebeğim içime sığmıyormuş melekler.... 27 haftalık hamileyim bebeğimin boyu 38,5cm ve 1,200kg ....
benimle hemen hemen aynı haftada olup bebeğinin kilosunu be boyunu bilen varsa yazabilirmi ?

Arkadaşlar günaydın,
bi konuda sizden yardım rica edeceğim.
Dün akşamdan beri az az gelen bir kanamam var ama her an artabilir gibi. Adetimin 19. günü henüz ama regl sancısı gibi de sancım var. Panik oldum dün akşamdan beri aklıma bin türlü şey geldi kist mi var, ovulasyon kanaması mı fılan dıye bır suru şey.. Belki de regl ama 9-10 gün önceye atar mı ki bilemiyorum. Doktorumu arayacagım gelince ofisine ama sizlerin de başına gelmiş midir bi fıkrınız var mıdır diye sormak istedim.

tatlım ınsssss yerlesme kanamasıdır benımde adet sancım cok olmustu sankı sokmuyormus gıbı hayırlısı olsun

ama yerleşme kanaması için çok erken değil mi melodicim. Daha 10 gun var. Yerleşme kanaması adete 1-2 gun kala oluyor dıye bılıyorum hem bu kadar sancı olur mu kı acep. Hayırlısı bakalım anlarız yarına ya çoğalır adet kanamasına donusur yada durur. Hayırlısı olsun inşallahhhhh

hıııııı bılmessın bıtanem hayırlısı olsun yınede ama cok fazla stres yapma bakalım ne olur nolmaz

neyı farkettım tam 3 yılımı doldurdum evlılıgımde bebışım gelmıs
negüzel tatlım yaa bizimde buay 7 yıl olacak🙂inşallah benim bebişte gelmiştir.anneannem hep derdi zaten kızım sen geyik senesinde evlendin 7 seneden önce olmaz derdi🙂vallahada olmadıı🙂

maşşallah canım bebişin çok hızlı büyüyo sağlığıda yerinde olsun inşallah.doktorun ters giden bişey olsa söylerdi heralde.seninki tosuncukk olucak tosuncukk🙂

tatlım biay benimde öyle olmuştu birdaha olmadı bende kist falan çıkmadı doktor psikolojik dedi yine herzamanki gibi bebek istediğim aylardan biriydi sitres herzaman geciktirmiyo bazende böyle erken getiriyomuş.tabi herkeste aynı durum olmayabilir doktorun sana en doğru bilgiyi vericektir canım

deryacım tebrik ederim, gözünüz aydın... inşallah sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik yaşarsın ve inşallah allah size sağlıklı bir melek göndermiştir. kendine dikkat et, sırt üstü yatıp bol bol dinlen. biliyorsun ki ilk 3 ay çok önemli ne de olsa minik mercimeğin sana tutunmaya çalışıyor. inşallah sımsıkı göbüşüne yapışır 🙂

baharcım hayırlısı olsun canım demek ki zamanı değilmiş. bu arada herşeyin iyi olduğuna göre gecikmeye anlam verememişsin ama bu gecikme çok önemli bir ip ucu. demek ki rahmin kendini bebişe hazırlıyor. inan ki allahın izniyle bebişin çok yakın zamanda gelecek. benim reglim hiç şaşmaz 28 günde bir gelirdi. hamile kalmadan önceki 2-3 ayda şaşmaya başladı. bazen 30 günde bile oldum. inşallah senin de çok az kaldı.