Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kizlar face de bir arkadasimin iletisinde gordum dogruluk derecesini bilmiyorum ama tedbiri elden birakmamak gerek diyorum etrafimizdaki arkadaslari uyaralim....

NESTLE FİRMASINDAN DUYURU!!!!!!!!!! ....NestLe herkesten 2012 son kullanma tarihli Banana Bebek Mamalarının iadesini istedi, çünkü içinde cam olabilirmiş. Lütfen tüm bebeklerin güvenliği için bu yaZIyı kopyala&yapıştır yapınız. Eğer ebeveyn değilseniz bu postanın yönlendirilmesine yardım ediniz. Bir bebeğin hayatını kurtarabilirsiniz...

slmm güzeller, benim de iftara misafirim var bir boşluk buldum da anca bakıyorum. maşallah topiğimiz eski performansına dönmüş🙂 öptüm hepinizi...

canım sen kendini neden suçlu hissediyorsun ki? herşey Allahtan geliyor. inş emeklerin boşa çıkmaz yakında sen de meleğine kavuşursun.

inş bebeğin gelmştir de sana süpriz yapar canım. haberlerini bekliyoruz.

aman da aman maşallah kızımıza🙂 ne çok büyümüş yerim ben onu. Allah kucağına da almayı nasip etsin canım🙂

Aminn güzelimm, ben de senin yakında hamiş haberini alacağımıza inanıyorum, dediğin gibi herşeyin hayırlısı..

kısmet canım yaa hayırlısı olsun inş önümüzdeki aya gelir bebeğin.

ammiiinnn canımm sağolasın inş sizler de yakında hamiş kalırsınız. adetin neydi? ekliyim listeye belki uğur getirir🙂

canım değerlerin iyi gibi ama sanırım hamişliğin çok yeni. hadi bakalım doktoruna bir git gel ne diyecek? umarım meleğin seninledir.

ay ay maşallah mercimeğine, çok sevindim canım🙂 tutunmuş demek annesine🙂) darısı kalp atışlarına inş tatlım🙂

bugun gıttım kese varmıs 3.8 mm miş ama pek umutlu konusmadı hatta lar cunku ıkı doktora gıttım 15 gun sonra gell kalp atısına bakalım dedıler kan degerlerım cok dusukmus

Geri