Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım oyy yerim o minik kızını sen tabi kıs ddiye sev kızın olcak zaten tatlım benim bebiş 11 haftalıkken dr erkek demişti değişmiyo hem ben sen hamiş kaldığından beri hep kızın olcak diye hissettim inş ayrıntılı usg herşey yolunda görünür çok süper bişey bebişin bütün herşeyini görüyosun bizde perşembe gidicez dr allahım izin verirse çok heycanlı bizde 31+3 olduk bügün rabbim bebişlerimizi sağ salim kucağimıza versin olmayanlarad tez vakitte bebiş versin inş

suan ıııyız teyzesı yoook mınnosum uzmuyor anneyı teyzesı 🙂

evet cnm o kadar kısı okuyor herhalde gorursun ıns annesı kızını merak etme oyyy yerım ben onu...

oyyy teyzesi yesin onu üzmez o annesi tatlı melek teyzesinin ballı lokması rabbim sağ salim kucağina versin inş

canım benimm yaa hislerin doğru çıktı o zaman tşk ederim🙂 biliyorum ayrıntılı ult süper bşy yaa tunada da çok hoşuma gitmişti. demek aynı gün randevularımız tatlım maşallah ne çok büyümüşsünüz bir avazda doğurursun inş. Allah 30. haftaları inş bize de gösterir. aminnnn güzelim darısı olmayanların başına.. sana, bana ve hamişlerimize de Allah sağlıklı ve hayırlı doğumlar nasip etsin..

aminnnn bitanem benim inş sende görürsün o haftaları allahın izniyle