Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar güzel fikirleriniz için çok ama çook teşekkür ederim ama ben düzenli bir şekilde hem nemlendirici hemde yaağ karışımı kullanıyorum ama galiba benim cildimde işe yaramayacak ;( of yaa akşamdan beri canım cok sıkkın sabahta iyi baktım gördüklerim çatlakkk !!!! ;( Ben bu duruma alışamıyorum alışacak gibi de değilim ;(((( Offf çatlaklar ömür boyu bizlerle kalıyormuş çağresi yokmuş .. offf offf moraller sıfır !!!

Kızlar güzel fikirleriniz için çok ama çook teşekkür ederim ama ben düzenli bir şekilde hem nemlendirici hemde yaağ karışımı kullanıyorum ama galiba benim cildimde işe yaramayacak ;( of yaa akşamdan beri canım cok sıkkın sabahta iyi baktım gördüklerim çatlakkk !!!! ;( Ben bu duruma alışamıyorum alışacak gibi de değilim ;(((( Offf çatlaklar ömür boyu bizlerle kalıyormuş çağresi yokmuş .. offf offf moraller sıfır !!!

canim benim bende ayni senin durumundayim ne kadar kakao yagi surdum bende ama engel olamadim benimde bacaklarimda oldu yapi meselesi kimisinde hic birsey surmedigi halde catlak olmuyor yapacak bisey yok. napalim elden bisey gelmiyor aliscaz zamanla uzme kendini

canim benim bende ayni senin durumundayim ne kadar kakao yagi surdum bende ama engel olamadim benimde bacaklarimda oldu yapi meselesi kimisinde hic birsey surmedigi halde catlak olmuyor yapacak bisey yok. napalim elden bisey gelmiyor aliscaz zamanla uzme kendini
Canım benim güzel moralin için çok teşekkürler ama hiç çatlatmayanlar nasıl beceriyorki bu durumu canım cok sıkkın keşke benimde bacaklarımda olsaydı razıydım yeterki göbeğimde olmasaydı ;(( Korkulu rüyam gerçekleşiyor ve ben 100de 100 çok etkilendim.. Bbebeğimin hiç bir sucu yokken onuda üzdüğümün farkındayım cunku dunden beri tekmelerinde azalmalar oldu ama elimde olan bir durum değil çatlağım oluşmaz diye cok ama cok güvenmiştim dunde kırmızıları görünceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;( ağlama krizine girdim ... Off kızlar biliyorum bir cougnuz hersey meleklerimiz için diyeceksiniz amaaaa o görünüm cok kötü bir görünüm... offfffffffffffffffffffffff offfffffffffffffffff göbekli hamile alışmışken bu durum beni cok zorluyor ;(

bilmiyorum hangi yağı sürdün ama badem yağı içeriğinden dolayı cildinide besler o yüzdn sadece onu tavsiye ederim ama benm ergenlik dönemimde kilo almamdan dolayı çatlaklar var bacağımın yan kısmında onlar cildim kuru olduğu için olştu mesela bazı ciltler kurulukdan dolayı çatlar

Geri