Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

faydası yoktur gözlerdeki yaşın gitmeden evvel(meleklerimize) ii düşün taşın mutluluğu bulacağım diyorsun amma(annelerimize) nezman ne zman. bütün yolllar kapalı hiç ışık yok uzaklarda neden kaybetmek istersin neden geçmiyor zaman 😀 😀 iyiki varsınız yaa valla napalım şarkının da dediği gibi ne zman ne zman ? birgün ama ogün ne zman😀

melodim ahmiş misin sen canım, süperrrr çoook sevindim. uzun zaman aradan sonra guzel bi haber aldık şükür rabbime ohhh beee🙂 beklenen 5. hamişimizzzz hayırlısı ile güzel bir hamilelik geçir inşallah canım. Mutlukula huzurla kucagına almayı nasip etsin Allah, biz bekleyenlere de varsin hayırlısı ile...
aysegulcum stres yapma canım, annelik boyle bişey sanırım daha dogmadan onun için endişelnemye başlıyor insan. Bak burdaki butun kızların duaları seninle. Güzel haberlerle geleceksin gonlunu ferah tut sen canım.
hadi bakalım kızlar melodim kırdı şeytanın bacagını peşinden de biz gidelim hep beraber inşallahhhh 🙂

canımsıııınnnnnn nekadar içten dilekler böyle beni çok mutlu ettin sen hamişsin duaların kabul olur hepimiz için yürekten dualarını bekliyoruz bitanem 🙂

Kızlar hepınız ıcın yazıyorum kurban oldugum allah herkesın gonlune gore versın saglıklı uzun ömur versın allahım kımseyı evlatsın bırakmasın am bız bayanlar bıraz doyumsuz oldugumuz ıcın herseyde bızımde olsun ıstıyoruz ama olmuyalım ole kızlar gercekten allahtan herzaman evladında hayırlısını ısteyelım hayırsızsa vermesın ben her zmn bole dua edıyorum kım ıstemez kıı evladı olmasın herkes ıster cunku anne olmak bızımde hakkımız herkes gıbı ama herseyın hayırlısı allah bıze saglık verdıkce uzun ömur nasıp ettıkce bızımde bebıslerımız olur hıc takmayın kafaya ben bıle halen varmı yokmu suphesı ıcındeyım sabırla bekleyecem gercekten herseyın hayırlısı ...
teşkkürler güzel dileklerin için sende kan testi yaptır güzel haberlerini bizimle paylaş hayırlı olsun tbrkler

slm ben aranıza bugün katıldım bende 15 gün önce bebeğimi kaybettim 2.5 aylıktı tek isteğim benimde yeniden bebeğimin olması ama doktorum düşükten sonra 2 ay kadar süre geçmesi gerektiğini söyledi inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalırım isteyen herkezede allah nasip eder inşallah🙂)

melodim canım allah tez zamanda kucagına nasip etsin oo pamuk gibi bebegi bebeişin sana tutunmuş işallah bizlerede tutunurrr bebeklerimiz tüm isteyenleresenin adına cok sevindim

tabiki çok teşekkür ederim 26 martta olmam gerekiyor bu arada arkadaşlar aşılamamı özel muaynanede yaptırdım ilaçlarve eşimin sperm yıkanması dahil 770 liraya mal oldu

inş rabbim hepinize tatırsın hayırlısıyla tabi rabbim çok merhamet edendir

allah sizden razı olsun desteğiniz çok teşekkür ederim dualarınız içinde rabbim sizinde güzel haberlerinizi almayı nasip etsin bana mutluluğum sizin güzel haberlerinizle çoğalsın

canımsıııınnnnnn nekadar içten dilekler böyle beni çok mutlu ettin sen hamişsin duaların kabul olur hepimiz için yürekten dualarını bekliyoruz bitanem 🙂

ablacım inanki canımın içinden dua ediyorum rabbim şait inş rabbim kabul eder sizlerde yaşarsınız inş tek tek hamiş olcak burası dolup taşicak

bebeğim çok üzüldüm ne denirki allah sabır versin bence kendini iyi hissdiyosan hiç bekleme hemen başla çalışmalara

melodim canım allah tez zamanda kucagına nasip etsin oo pamuk gibi bebegi bebeişin sana tutunmuş işallah bizlerede tutunurrr bebeklerimiz tüm isteyenleresenin adına cok sevindim

çiğdemim rabbim sanada yaşatsın güzelim