Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayşegülüm eminim bebişin iyidir canını sıkma doktorlar olmadan olmuyor ama onlarda sağolsunlar insanın öyle olur böyle olur diye canını sıkıyorlar benim kardeşimin kızı daha 23 yaşında ve alerjisi olduğu için sürekli ilaç kullanıyordu ama sabit taaa çocukluğundan buyana sonra hamile olduğunu öğrendi doktora gittiler 1,5 aylık hamiş fakat ilaçtan dolayı hamişliğin sonlandırılması gerek dedi hepimiz çok üzüldük daha sonra başka tanıdık bir doktora gittiler oda dediki sürekli kullanılan ilaçlarda bebek o ortama göre uyum sağlarmış ve bişey olmazmış şimdi 8 aylık ve çok tatlı bir kızı var ama acayip gergin bir hamilelik geçirdi bir yığın testler aminosentez falan yani diycem şuki doktorların her dediğinide dikkate alma yani canını sıkma yapman gerekeni gene yap allahın izniyle topaç gibi kucağına alırsın annesi 🙂

ayyyy öyle bir sordunki esincim, hayır demek içimden gelmiyor, evet demekte şu an istemiyorum... bilmiyorum canım adetime az kaldı, işte testler faan pembe çıkan, beklemedeyim.... 😕

ayyyyyyy inş kankim inş hamişsin ya bu sefer üzülmiycez gibi geliyo rabbim inş güldürsün hepimizin yüzünü

benm de yarın son gün çok heycanlıyım ama sanki adet olucakmş gibi hepiniz için dua ediyorum hamileler sağlıklı bir şekilde bebeklerini kucağına alsın regl bekleyenlerde müjdeli haberler alsın diye liste hamişlerle dolsun diye

baharım inş regl olmazsın meleğin göbüşündedir cnm aminnnnnnn inş

ayşegülüm eminim bebişin iyidir canını sıkma doktorlar olmadan olmuyor ama onlarda sağolsunlar insanın öyle olur böyle olur diye canını sıkıyorlar benim kardeşimin kızı daha 23 yaşında ve alerjisi olduğu için sürekli ilaç kullanıyordu ama sabit taaa çocukluğundan buyana sonra hamile olduğunu öğrendi doktora gittiler 1,5 aylık hamiş fakat ilaçtan dolayı hamişliğin sonlandırılması gerek dedi hepimiz çok üzüldük daha sonra başka tanıdık bir doktora gittiler oda dediki sürekli kullanılan ilaçlarda bebek o ortama göre uyum sağlarmış ve bişey olmazmış şimdi 8 aylık ve çok tatlı bir kızı var ama acayip gergin bir hamilelik geçirdi bir yığın testler aminosentez falan yani diycem şuki doktorların her dediğinide dikkate alma yani canını sıkma yapman gerekeni gene yap allahın izniyle topaç gibi kucağına alırsın annesi 🙂

ayyy ablacım ya allah sizden razı olsun okadar moral verdinizki kendimi kuş gibi hissettim çok doğru valla söylediklerin okadar haklısınki

aminnnn inş rabbim sanada yaşatsın en hayırlısından en sağlıklısından bebiş versin çok çok teşekkür ediyorum çok öpüyorum seni

mavişim hiç bir sorununun olamamasına çok sevindim hadi gözün aydın inş doğal yollarla olurda sizi uğraştırmaz allah kimseleri çok fazla bekletmesin.
melodicim tekrar gözün aydın çok seviniyorum valla kendim kadar çokk... bende hissediyorum ya nasıl bilmiyorum ama hissediyorum hamiş olduğunu canım daha doğrusu rüyama bağlıyorum hamiş olduğunu 3 gece akşamında bir kalabalığa girmişim ama hep bayanlar bi bakıyorum sen tanıyorum ya şimdi seni resmini falan da gördüm herlade etkilendim ki senin olduğunu biliyorum melek nasılsın napıyorsun diye konuşuyoruz ama sensin biliyorum yani öle konuşuyorum bi bakıyorum karnın büyümüş kilo almışsın baya okşuyorum karnını falan sen bana dua ediyosun sonra inş seninde olcak diyosun karnıma koyuyosun elini güzel bir rüyaydı yani annemlere anlatıımda onlar bana yordu hamile olucaksın diye ama bende hep o kalabalığı melekler mekanı olarak hissettim ve hamiş olanda bak sensin canım allah bizleri fazla bekletmesin allah her isteyene versin canım
veeee tunacım hadi git doktorunada gel acele bize haberer ver güzel haberler inş bişeyin yoktur canım inş bizlerde birdahaki aya hamiş oluruz ... dualarım sizinle öpüyorum hepinizii kızlar😀

bitanemsın benım cnm saol ALLAH RAZI OLSUN KURBAN OLDUGUM ALLAH HERKESIN DULARINI KABUL EYLESIN SENINDE RABBIM TEZ ZAMANDA BEBEGINI GOBISINDE HISEDESIN TATLIM ALLAH SANA DOMBUL DOMBUL BEBİŞLER NASIP ETSIN INS ....SAOLSIN

ayşegülcüm 11. haftadaysan belki yarın gidince cinsiyetinide söyler doktorun tahminen bişeyler söyleyebilir. benim eltime 11. haftada sölediydi doktoru kız gibi diye inş cinsiyetinide öğrenirsin canım
lalezar valla hayır demek istemiyorum demişsin ya deme canım deme sakın hadi bi gayret hamiş olda sevindir bizi canım benim dualarım seninle ....

ayşegülcüm 11. haftadaysan belki yarın gidince cinsiyetinide söyler doktorun tahminen bişeyler söyleyebilir. benim eltime 11. haftada sölediydi doktoru kız gibi diye inş cinsiyetinide öğrenirsin canım
lalezar valla hayır demek istemiyorum demişsin ya deme canım deme sakın hadi bi gayret hamiş olda sevindir bizi canım benim dualarım seninle ....

canısı bu kadar erken belli oluyomuki hımm inş canım saol minik kuşum

lalem ınsallah bebgın karnındadır cnm benım ALLAHIM SAN O GUZELLIGI TATTIRSIN INSALLAH
AYSEGULUM KORKMA ASKIM BEBEGIN SAPA SAGLAM INSALLH ANNESI ENDISE ETME KORKMADA TIP COK ILERDE BU KONUDA HIC HEYACAN PANIK ETME BOL BOL AYETEL KURSI OKU ALLAHIM SENIN VE BEBEGININ YANINDA HIC MERAK ETME ANNESI BONCUGA BISI OLMAZ....
KIZLAR HEPINIZ ICIN YAZIYORUM KURBAN OLDUGUM ALLAH HERKESIN GONLUNE GORE VERSIN SAGLIKLI UZUN ÖMUR VERSIN ALLAHIM KIMSEYI EVLATSIN BIRAKMASIN AM BIZ BAYANLAR BIRAZ DOYUMSUZ OLDUGUMUZ ICIN HERSEYDE BIZIMDE OLSUN ISTIYORUZ AMA OLMUYALIM OLE KIZLAR GERCEKTEN ALLAHTAN HERZAMAN EVLADINDA HAYIRLISINI ISTEYELIM HAYIRSIZSA VERMESIN BEN HER ZMN BOLE DUA EDIYORUM KIM ISTEMEZ KII EVLADI OLMASIN HERKES ISTER CUNKU ANNE OLMAK BIZIMDE HAKKIMIZ HERKES GIBI AMA HERSEYIN HAYIRLISI ALLAH BIZE SAGLIK VERDIKCE UZUN ÖMUR NASIP ETTIKCE BIZIMDE BEBISLERIMIZ OLUR HIC TAKMAYIN KAFAYA BEN BILE HALEN VARMI YOKMU SUPHESI ICINDEYIM SABIRLA BEKLEYECEM GERCEKTEN HERSEYIN HAYIRLISI ...

Geri