Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aminnnnnn canım yaaa. büyüsün teyzeside onu yesin duydugun yer yerini. canım rabbim sanada eline sag salim almak nasip etsin

yasemin inşallah en kısa zamanda aramıza katılırsın. hayırlısıyla o da olcak kısmetse.
elbetde canım ama insan bazende neden diye sormadan geçemiyor kendine

rabbım en yakın zamanda ınsallah bu duyguları tadarsınız kızlar
aminn melegimmm

Bugün doktor amcamıza tızımı görmeye gittim.. Ay ay benim minicik bebeğim göbüşümde tocaman olmuş 😉 27haftalık olmuş prensesim ve 1.100kg olmuş😉))) Onu orda ehli keyif görünce çok ama çoook mutlu oldum.. Doktorumuz bebeğimizin gayet iyi besili oldugunu haftasına göre gayett hatta çoook iiyi oldugunu söledi... Bebeğimin yüzünü gördüm agzını açıp kapıyordu =))) canım yaa çook tatlıı♥ rabbim isteyen herkese bu güzel duyguları yaşatsın... ben bebeğimi cok ama çoook seviyorum ♥"ANNESİNİN BİTANESİ"♥

Canım benim hayırlısı ne ise olsun.. inşallah en iyi zaman da sağlıklı şekilde gelir bebeğin... Aklıma geldikce butun melişlerimize dua ediyorum.. ♥

ah canım nede güzel yazmıssın yerim ben o tombişi. inşşallah bizlerde tadarız bu duyguları.maşallah nazar ddeymesin kızımıza

hayırlısı olsun bıtanem ınssalah orda mutlu bı haber ıle donersın cnm benım allahım gonlune gore versın

Rabbim şu mubarek günlerin yüzü hürmetine herkese bu güzel duyguları yaşatsın.. Kimsenin ne göbüşü nede kucagı boş kalsın.. AMin..
oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yerım ben onu yerım annesı kızınıda gormusbızde cumartesı yanı yarın ınsallh bulusmaya gıdecegız ınssalah goreb ılırız 🙂