Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay canımm yaa çok üzüldüm içim acıdı inan Allah yardımcısı olsun. haklısın insan elindekinin değerini bilmiyor sağlıklıyız çok şükür Allah merhemetsiz insanlardan korusun bizleri. annene de Allah kavuştursun tekrardan. canım ben çıkıyım çamaşır yıkamıştım onları halledeyim evde iş güç hiç bitmiyor, kahvaltı sonrası direk buraya dalıyorum valla🙂 sonra işimi yapıp gene bakıyorum arada. çok öptüm seni ve minik bebeğini🙂 grşmek üzere...
Çok yorma kendini cnm yaa vala ben iki dönüyom bi dinleniyorum baya yorgn hissediyorum yoruldğm anda çarpntı başilıyo o yüzden işten güçten biraz uzak kalmaya çalışıyorum ALLAH razı olsn eşim yardm ediyo.Yemek yapamıyorum soğan kokusundan falan böle idare ediyos işte🙂

cnmmmm valla bnm 1 haftadır falan var eşim ordaki bağlar gevşiyo doğuma hazrlanıyo dedi doktorum da öle söledi ama magnezyum eksiklğide olabilir hani.Ya öle bişe ki ayağa kalkıyorum adım atıcam bi ağrı saplanıyo ölecene kalıyorum..Neyse buna da şükür diyelim ALLAH sennde yardmcn olsn cnm baya büyüdünz maaşallah artık zor oluyodur senn için.Sizde RABBİME emanet olun güzel anne ve yavrusu 🙂
Canım sen genede bir sor soruştur ... Ben seni çok iyi anlıyorum çünkü ben kaç gün ağladıgımı biliyorum adım atamadıgım için... Ama Allahıma şükürler olsun çok iyiyiz kızımla.. orucumuzuda tutuyoruz ve inan hamile oldugumu unutuyorum kızım MAŞALLAH çok akıllı annesini hiç üzmüyor... hııı hiç durmadan tekmelediğini saymazsak😉) Çok hareketli bi bebek ve karnım dalgalanmaktan ben bişi yapamıyorum bazen eşim haa şimdi göbüüşün yırtılıp kızımız cıkacak diyor ,)))) ama baska derdim yok. ne bir bas agrısı ne bir migde yanması vs vs vs... tek derdimiz kımızının deli gibi karnımın içinde hiphop yapması... 27haftalık olduk raabbimin izni ileee... Kendine ii bak sheker shey 😉))) ♥♥♥♥♥♥yegenimizede ii bak =)

Canım sen genede bir sor soruştur ... Ben seni çok iyi anlıyorum çünkü ben kaç gün ağladıgımı biliyorum adım atamadıgım için... Ama Allahıma şükürler olsun çok iyiyiz kızımla.. orucumuzuda tutuyoruz ve inan hamile oldugumu unutuyorum kızım MAŞALLAH çok akıllı annesini hiç üzmüyor... hııı hiç durmadan tekmelediğini saymazsak😉) Çok hareketli bi bebek ve karnım dalgalanmaktan ben bişi yapamıyorum bazen eşim haa şimdi göbüüşün yırtılıp kızımız cıkacak diyor ,)))) ama baska derdim yok. ne bir bas agrısı ne bir migde yanması vs vs vs... tek derdimiz kımızının deli gibi karnımın içinde hiphop yapması... 27haftalık olduk raabbimin izni ileee... Kendine ii bak sheker shey 😉))) ♥♥♥♥♥♥yegenimizede ii bak =)
oyyy cnm yaaa sen baya kötüymşsn o ağrılardan o zaman.Benm şimdilk öle ağlatıcak kadar değil balım hamd olsn ama bakalm ilerki haftalarda değişr mi bilemem🙂ayyy imreniyorum hamileyken oruç tutanlara gıpta ediyorum ama ben tutamıyorum🙁 bulantılarm hala devam ediyo biraz aç kalıyım tansiyon yerlerde ve ağzm acaip kuruyor inan su şişesi her dk elmde geziyo..Sürekli acıkıyorum çok yemiyorum ama illa ki bişiler yiyicem.Eşimde izin vermiyo o nöbetteyken haberi olmadan tutaym diyorum korkuyorum bişe olur dye çocuğun suçu ne diyorum.N ebilim RABBİM affetsn beni normalde kaçırmamaya çalışırdım oruçlarımı ama işte durumum ortada.RABBİM kaza etmemi nasip etsn biliyorum ramazan ay'ı nın bereketi gibi olmayacak onun verdiği haz gibi olmyacak ama dinimiz öle güzel ki önce sağlık diyor..RABBİM oruçlarını kabul etsn bitanem dualarını eksik etme nolur mahrum etme bizleri..Kızın içinde maaşallah diorum annesi umarım bnmde böle sürekli oynar kuzum🙂hiç durmasn ha bire oynasın halay çeksin hip hop yapsn annesini rahat bırakmasın istiyorm🙂ultrasonda maaşallah baya hareketlydi gerçi RABBİM korusun hiç durmuyodu ama bakalm nasl olcak..Ben kocccaaaaamaannnn göbüşlü bi anne olmak istiyorum kocccamannnnnn karnmn içinde rahat rahat oynasn yavrum🙂🙂.karnm daha daha büyüseydi sağlıkla inşallah ben daha sevindirik olucam🙂🙂

slm kızlar bu mide bulantısına ahududu çayı iyi geliyomuş kullanan varmı ? benim bulantım uyurken bile devam ediyo açım susuzum imdat=(
cnm olabildğince aç kalmamaya çalş aç kalınca artar mide bulantıları.Bn 15.haftama giricem ALLAH izin verrse yarn ve hala devam eder yine de şükür tabi.İlk haftalarda bilemdm midem bulannca yemek yemedim ama akıllandm şimdi midemi hiç boş bırakmıyorum.Açlk artırıyo sen açlğı hissetmesende mide boş kalmak istemiyo bn bol bol limon yedim cnm bide cnm istiyodu zaten🙂sende öle yap inşallah geçer bilirim o bulantıları ALLAH yardmcmz olsn

Çok yorma kendini cnm yaa vala ben iki dönüyom bi dinleniyorum baya yorgn hissediyorum yoruldğm anda çarpntı başilıyo o yüzden işten güçten biraz uzak kalmaya çalışıyorum ALLAH razı olsn eşim yardm ediyo.Yemek yapamıyorum soğan kokusundan falan böle idare ediyos işte🙂
sağol kuzum benim, ben de dinlenerek yapıyorum yoksa hemen yoruluveriyorum, eşlerimiz sağolsun yardım ediyorlar.

canım maşallah oruçlarını Allah kabul etsin, ne güzel tutabiliyormuşsun ben acayip acıkıyorum inş Allah nasip ederse sonra kaza yapacağım. oy oy maşallah yerim ben kızının tekmelerini🙂 aman iyi olsun da varsın tekmelesin. maşallah hamişliğin de güzel geçiyormuş Allah tamamına erdrsn tatlım.

kızlar size bişe sorucam.Karnmda karıncalanma hissediyorm böle belli bi noktada yani her tarafı değil de küçk daire şeklnde bi yerde karıncalanmalar oluyo sizde de oldu mu bu nedir bilen var mı?
tatlım bende kaşıntı gibi oluyor, çatlak habercici bunlar, seninki de belki değişik versiyonudur🙂

slm kızlar bu mide bulantısına ahududu çayı iyi geliyomuş kullanan varmı ? benim bulantım uyurken bile devam ediyo açım susuzum imdat=(
ay canım yaa shekerin dediği gibi aç kalma doktoruna bir sorsan belki ilaç falan verir Allah yardımcın olsun.

sağol kuzum benim, ben de dinlenerek yapıyorum yoksa hemen yoruluveriyorum, eşlerimiz sağolsun yardım ediyorlar.

canım maşallah oruçlarını Allah kabul etsin, ne güzel tutabiliyormuşsun ben acayip acıkıyorum inş Allah nasip ederse sonra kaza yapacağım. oy oy maşallah yerim ben kızının tekmelerini🙂 aman iyi olsun da varsın tekmelesin. maşallah hamişliğin de güzel geçiyormuş Allah tamamına erdrsn tatlım.

tatlım bende kaşıntı gibi oluyor, çatlak habercici bunlar, seninki de belki değişik versiyonudur🙂

ay canım yaa shekerin dediği gibi aç kalma doktoruna bir sorsan belki ilaç falan verir Allah yardımcın olsun.
cnm o çatlağn kaşıntısı ayrıca oluyo zaten maaşallah karıncalanma içerde sanki karncalar hareket ediyo gibi oluyo hani.Bu kaşntı göbeğimn her tarafnda oluyo

Geri