Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

benim de minik kızım bugün kıpırdanmaya başladı çok şükür. sanki içimde bir kuş kanat çırpınıyor gibi🙂 çok güzel yaa🙂 Alah herkese nasip etsin..
[/QUOTE]merhaba gamzecim 🙂 evet bende 1-2 gündür hissediyorum dediğin gibi sanki kuş kanat çırpıyor 🙂 bir ara panik olmaya başlamıştım niye hala hissedemiyorum diye ama şükür gün geçtikcede kuvvetlenicekler inşallah 🙂 ben bide grip oldum sorma iki gündür yatak döşek yatıyorum sıcakda bir yandan kızlar aman dikkat edin ceryanda kalmayın ben cezasını çekiyorum 🙁 canım bende oluşumu görmek için ayın 10 nu bekliyorum bakalım ne kadar büyümüş neyse canım seni ve minikleri öpüyorum şimdilik 🙂

meleğim çok sevindim canım allahım tamamına erdirsin inşallah 🙂 uzun zamandır giremiyordum ve bugün senin süprizinle karşılaştım çok sevindim canımmmmmmm 🙂 allahım diğer bekleyen meleklerimizede bu mübarek ayda nasip etsin inşallah AMİİİİNNN .....

abla asagıda bı bebk ılerlemesı var hafta hafta onu nasıl yaptın ben yapamadım

melodicim o bebek ilerlemesinin üzerine tıkla bir site acılacak oradan secerek böyle bir gösterge yapabilirsin 🙂

tatlım çok sevndim darısı başıma inş regl olmadım hala bekliyorum 3 gün bitti bugün

baharım evet sende bir test yap sabah artık varsa zaten azda olsa cıkar zaten, ayyy hadi inşallah vardır tatlım 🙂

günaydın millet..

Günaydın uyuzum 🙂

herkese günaydın =)) bulantılar yüzünden fazla giremiyorum bu aralar yeni hamişler varmış hayırlı olsun melodi çok sevindim..

Kıyamam valla benimde başımda cok kötü oluyor insan, cok az da olsa mideni boş bırakma boş kaldıkca daha da bulanıyor...

benim de minik kızım bugün kıpırdanmaya başladı çok şükür. sanki içimde bir kuş kanat çırpınıyor gibi🙂 çok güzel yaa🙂 Alah herkese nasip etsin..
merhaba gamzecim 🙂 evet bende 1-2 gündür hissediyorum dediğin gibi sanki kuş kanat çırpıyor 🙂 bir ara panik olmaya başlamıştım niye hala hissedemiyorum diye ama şükür gün geçtikcede kuvvetlenicekler inşallah 🙂 ben bide grip oldum sorma iki gündür yatak döşek yatıyorum sıcakda bir yandan kızlar aman dikkat edin ceryanda kalmayın ben cezasını çekiyorum 🙁 canım bende oluşumu görmek için ayın 10 nu bekliyorum bakalım ne kadar büyümüş neyse canım seni ve minikleri öpüyorum şimdilik 🙂[/QUOTE]

Gecmiş olsun mavişim, dikkat et kendine cok grip oluyorsun sanki yaaa..
Hayırlısıyla oğluşunuda görürsün inş kocaman olmuştur annesine el sallar 🙂

LALEMMMM sağol canım evet yaaa bende kan problemi var bağışıklık sistemim çok zayıf bide üzülünce hemen şifayı kapıveriyorum 🙂 eeeeeee sende miniğin kalp atışını görmüşsün onları okuyordum bayağıdır girmemiştim siteye çok güzel haberler okudum canım her evreleri ayrı bir güzel oluyor allahım tamamına erdirsin cümlemizinkini seni ve bebişini öpüyorum 🙂

cok sağol mavişim dediğin gibi her evrede farklı güzellikler olucak eminim 🙂
sanırım önceden sigara içmene de bağlı bu canım, ama kanının yükselmesi için sende bilirsin bazı gıdalar var onları bolca tüketmeye calış, hamile olmasan IMMUNEX diye bir bağışıklık güclendirici var onu ic derdim bana baya iyi geldi cünkü.. bende cok grip oluyordum cünkü bağışıklık sistemim benimde düzenli calışmıyor.. ama dediğin gibi kansızlık cok etkili bence önce bunu halletmelisin canım...
tşk ediyorum ve bende öpüyorum 🙂