Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar benım sorunum var dun dktra gıttım safra kesesinde cok sayıda taş varmış amalıyat olmam soyledı ama ben olmak ıstemı doğal yolla eritmek istıyom şimdı gebelik işini bırakmammı lazım taş olunca gebelik zormu olur arkadaşlar fikir verın ihtıyacım var dktr sormayı unutmuşum

mrb kızlar nasılsınız? yaa ben çok heyecanlıyım, birazdan doktor randevum var bakalım bebek olmamasının nedenleri ortaya çıkacak, dua edin bana nolur inş kötü bşy çıkmaz..

canım melodim yaaa hamiş misin sen? orda hamiş melek yazınca kendim gibi sevindim inan zaten içime doğmuştu, kesinleşti mi? eğer öyleyse gözünüz aydın canım, Allah tamamına erdirsin🙂 galiba 5. hamişimizsin🙂

geveze ve lalezar sizler beklemedesiniz sanırım inş sizin melekler de gelmiştir..

beklenenbebişim canım test için erken daha biliyorum beklemk çok zor ama Allahım gönlüne göre versin inş dolmuştur göbişin🙂

mavişim güzelim senin adına da çok sevindim, testlerin temiz çıkmış ne güzel🙂 hadi bakalım belki nisana gelir ikizler de içinde çiçekler açar🙂 ben de bugün gideceğim doktora, ilk kez gidiyorum ya, ay ölücem heyecandan bakalım ne diyecek?

little angel aramıza hoşgeldin, adet tarihini listede görmek istersen yazabilirim. senin de inş yakın zamanda bebişin gelir..

canım benim çok geçmiş olsun, taşın bebeği etkileceği konusunda bilgim yok ama etkileyeceğini pek sanmam inş düzelince gelir bebeğin..

kızlar slmlar henuz kan testı yaptırmadım esıme ddahı solemedım yalnız yaptıgım test yarım saat ve 20 dakıka sonra olusmus bır cıft cızgı degıl yaptıktan 5 dakıka sonra testte 2 cızgı b elırdı artık hayırlıs bugun yapacaktım amasabah erkenden testım olmadıgı ıcın yapamadım ınsallh yarın sabah tekrardan deneycem bu arad belırtılerım halen devam edıyor sadece akıntım yok akıntı olayım ılk gebelıgımdede olmamaıstı onu cok ıı hatırlıyorum adetım gecmedı onuda soyleyım adetıme yaklasık 5 6 gun var hayırlısı allahtan dıyorum inşşalh hamişim been
inananıyorum

inş hamişsindir cnm zaten test içinde erken olabılır hayırlısı.Prinses bende sorun olcagını sanmıyorum ama netten araştır istersen.TUNA hadi hayırlı haberlerle gel inş hiçbir sorun yoktur mutlaka yaz burdan gelişmeni.mavişbebekistiyor hadi hayırlı haberler ver sende bize inş🙂

rabbim gönlüze göre versin inş bebişler teker teker gelip göbüşünüze konucak duarım sizile

kızlar bende sizden dua istiycem yarın ikili tarama testimiz var bide ense kalınlığı ülçülücekmiş çok heycanlıyım ayrıca endişeli neolur dua edin bize inş herşey yolundadr rabbim sizede yaşatsın bu duyguları

tunacım eminim hiç bişeyin yoktur gülüm heycanını çok iyi anlıyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

AYŞEGÜL MORALİNİ BOZMA BEBEŞİN sapasağlamdır inş🙂 sağlıkla gelir kucağına senin inş.