Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ben kendimden hic ümitli degilim bu ay zaten olursada cok büyük sürpriz olur..ama inan sizlerden gelen güzel haberler beni cok mutlu ediyor.bazen moralim bozuk oldugunda geliyorum buraya, eger burda hamis haberide varsa,bozuk moralden hic eser kalmiyor.Allah herkesin gönlüne göre versin..
[h=6]♥[/h][h=6]♥[/h]

aminn inş.

canim ben cikiyorum sonra görüsürüz,gelismeleri bildiririim.karnim doyduya uykum geldi simdi azcik sekerleme yapayim
öptüm seni
tamam ii uykular

herkeslere merhaba kızlar hamile olmak isteyen birsürü anne adayımız var inşallah en kısa zamanda Allah hayırlı evlatlar nasip eder sizlere Rabbim isteyen herkese bu güzel duyguyu tatmayı nasip etsin inşallah.
am,innnnnnnnnnnnnn

merhaba güzel hamişlerrr veeee hamiş olmayı isteyennn güzel melişlerrrrrrr yeni yarışmalarımıza katılmak istermisiniz sadece eğlence amaçlııı linkleri size veriyorum bi bakın olmaz mı öpüldünüzzz

en güzel kupa ve fincan yarışması linki bu
https://www.meleklermekani.com/mele...96045-en-guzel-kimin-kupasi-2.html#post722422

bu linkte en güzel benim evim yarışması :

https://www.meleklermekani.com/meleklermekani-yarismalari/195670-en-guzel-benim-evim-yarismasi.html

katılımlarınız bekliyoruz arkadaşlarrrr

yAAA çok duyguluymuş vallahi çok fena oldum bak şimdi.... bu duyguyu bende çok ii biliyorummm Rabbim evlat acısıyla sınamasın kimseyiiii.... tüm isteyenlere gani gani versin inşşşşş....RABBİM anneliği tüm kadınlara taddırsın

bugün zatenn yeterince kopmuştummm bu beni daha mahvetti yaa artık beklemek istemiyormmm bende anne olmak istiyorummm anne anneeeeeeee

canım yapma böle ilk yapanız gereken akıldan atmak inan bu işin sırrı bu bak bekleme meleğini o sana süpriz yapmak istiyo ama izin vermiyosun canım inan gelecek meleğin inşş ve tüm anne olmak isteyenlerree

uyuzum vallahi canım çekti melemen akşam eve gidince yapıyım barii bide bandıra bandıra demişsin normalde şu son 3 haftadır ve hala devam eden feci mide bulantım var günde 3 kez kusuyrum şimdiden 3 serum yedik bile ama inan melemen deyince canım çekti😀