Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inş. haziran ..ne zaman hayırlı zamansa o zaman gelsin bizim velet ..ALLAHtan en çok dilediğim illa hemen olması değil de eğer olacaksa hayırlı bir evlat olması ..çünkü bizi bu dünyada tutacak olan şey hayırlı bir evlattır.ALLAH hepimize nasip etsin..
AY bu gece rüyamda ablama ben hamileyim galiba diyorum sessizce fısıldayarak ,çok sevniyor kesin mi diyor ,ben de daha adetime on gün var ama sanki öyleyim diyorum iimi kel alaka yani

çok saol canım yemiş kadar oldum

ay canım tabi heyecanlısındır ben de 11 ağustosu iple çekiyorum, inş iyidir bebeklerimiz. bilirim tetanoz aşısını ben tunada yaptırmıştım biraz ağrı yapıyor. maşallah senin kız baya hareketli canım yaa benimki gerçekten çok nazlı daha yeni yeni ufak seyirmeler başladı, aslında 2. bebeklerde daha çabuk hissedilir diyorlar ama yok anam daha net bşy göremiyoruz yani🙂 karnımı da tunaya hamile olduğumla kıyaslıyorum ona göre daha küçük, o zaman öne gidiyordu şimdi yanlara, sanırım cinsiyetten dolayı🙂 neyse herşey yolunda olsun da varsın geç tekmelesin. işte böyle tatlım ben de öpüyorum sizi kocaman..

tatlım harika bir duygu değil mi? hele doğum yakınken ultrason görüntüsüne çok benziyor bebekler🙂 herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. o tosuncuk koruyacak seni ilerde annesi🙂 inş hayırlı bir doğum yaparsın tatlım az kaldı Allah kucağımıza da almayı nasip etsin sana ve hepimize...

tatlım ya ne güzel bir rüya allahım hayırlısını versin sanada inşallahh🙂

gunaydın meleklerımmmmmmmm
tünaydın canımmmm🙂

günaydın kızlarrr birgün daha başladı umarım güzel bir gün olur hepimiz için çok çok öpüyorum sizleriii 🙂
inşallah sarıgelinim sanada tünaydınnn🙂

güzelim inşallah hayırlısıyla doğumunu yapar kucağına alır ogüzel kokuyu taaa içine çekersin🙂allah yardımcın olsun

kızlar hepinize merhabalar nasılsınız?
iyiyizz mavi kedicik sen nasılsın🙂