Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canım bende uterus septum var yani rahim perdesi onun alınması gerekiyormuş.Bebeğin tutunmasına,düşüklere ve erken doğuma sebep oluyormuş.Ondan mutlaka alınması gerekliymiş.Vallahi bilemedim ki şimdi ben keşke bu süreci atlattıktan sonra iş teklifi gelseydi böyle karışmazdım.
çok geçmiş olsun ..inş. iileşirsin..işyerinde ameliyat olmana izin vereceklerse çalış ama vermezler sanırım ..

canım benim elbette sizde yaşayacaksınız bu duygualrı allahın izniyleee burda hepsini paylaşacağız ozamanlarda gelcek inşallah...

ah bilmezmiyim canım ayrılıkları.insan kendini helak ediyo aglamaktan .birde ben gibi sulu gözsen eger.sebn beişimize iyi bak atbii kendinede🙂

aminnnnnnnnnnnnnnnn canım ya anlattıkları okuyunca içim bi tuhaf oldu acaba bizde bu heyecanları yasar mıyız kii??

tatlım çok haklısın iyi düşünülmesi gereken bi nokta hem işe devamedip hemde tedavilerine devamedebileceksen en iyisi işe başlaman hem sana inan çok iyi gelicek çalışmak hemde böyle güzel şartlarda.bazen bebek insanlara şans getirir iş getirir ev getirir ama belkide şimde sende tam tersi olur bakarsın yeni işin sana şans getirir ben dene derim canım.ameliyatında inşallah başarıyla sonuçlanır.hakkında hayırlısı neyse o olsun güzelim🙂

saol canım yorumun için çok teşekkür ederim.Hayırlısı bakalım hala kafam karışık. Ne karar vericem bilemiyorum

günaydın lale ..kaç gün izinlisin lale ..ay ben hayatta evde izin geçirmem uyuz oluyorum evde izin geçirme olayına ,mutlaka ankara dışına çıkmam lazım hahaha
annen yakınmı bari sana

yakın sayılır uyuzum 2 saatlik yoldalar, 11 gün izinliyim işte 3 günü gitti bile... bende sıkılıyorum ama ne yapim ilk haftalar diye korkuyoruz bide cok sıcak..

sanada meleginede günaydın. gidin gidin canım. hamilelik nazı yaparsın ikna edersin hahaha hahaha hahaha

yapıcaz artık yasemin bişiler hahaha hahaha

Geri