Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

denemketen ne çıkar canım. kendini iyi hiisserdemeyecegin bi durum oldugun çıkarsın işten.tabii öncelik senin kararın.

ne güzel sarıgelin oh oh bi de hamilesin torun heyecanı vardır babanda ne güzel

hadi bakalım mercimek artık kocaman olmuştur

tepiklemeye başlar belki yavaş yavaş

benim velet kesin çok tepikler o tepikledikçe sus ula diyeceğim ben de sus içerrde bari rahat dur zaten olmadan önce anamı ağlattın orada bari rahat dur diyeceğim

defnecim cnmm hoşgeldinnn ne zamandır yoktun seni görünce çok sevindimmm canım herşey yolunda umarımm bir daha bu kadar arayı açma canım çok öpüyorum seniii...

best dream sorunun ne neden ameliyat dendi bilmiyorum ama geçmiş olsun ..ama ben senin yerinde olsam çok istiyorsam bebeği tercih ederdim ..iş her zaman bulunabilir ama bebek sürecini sekteye uğratırsan ileride sıkıntı olabilir ..ALLAH yardımcın olsun

evet uyuscum babam beni göbüş şiş görüncede baya şaşırdı zaten çook heyecanlı ilk torun nede olsa 🙂)) benim bebiş tepiklere 17.haftada başladı şu zamanlardada dışardan hareketleri göbeğimden çok net görünüo geçen dirseğimiydi dizimiydi bilmem sivri bişi çıkıntı oldu göbeğinde eşimde tuttu sevdi çok değişik hisler gerçekten 🙂)) allah sizlerede bu duyguyu tez zamanda yaşatsın dilerim canmm

defnecim cnmm hoşgeldinnn ne zamandır yoktun seni görünce çok sevindimmm canım herşey yolunda umarımm bir daha bu kadar arayı açma canım çok öpüyorum seniii...
hoşbulduk sarı gelinim evet epey ayrı kaldım ama artık burdayım ben sizi çok özledim🙂

amin tatlım ya inşallah enkısa zamanda o hisleri bizde yaşarız🙂

tatlım çok haklısın iyi düşünülmesi gereken bi nokta hem işe devamedip hemde tedavilerine devamedebileceksen en iyisi işe başlaman hem sana inan çok iyi gelicek çalışmak hemde böyle güzel şartlarda.bazen bebek insanlara şans getirir iş getirir ev getirir ama belkide şimde sende tam tersi olur bakarsın yeni işin sana şans getirir ben dene derim canım.ameliyatında inşallah başarıyla sonuçlanır.hakkında hayırlısı neyse o olsun güzelim🙂

Canım bende uterus septum var yani rahim perdesi onun alınması gerekiyormuş.Bebeğin tutunmasına,düşüklere ve erken doğuma sebep oluyormuş.Ondan mutlaka alınması gerekliymiş.Vallahi bilemedim ki şimdi ben keşke bu süreci atlattıktan sonra iş teklifi gelseydi böyle karışmazdım.

ah bilmezmiyim canım ayrılıkları.insan kendini helak ediyo aglamaktan .birde ben gibi sulu gözsen eger.sebn beişimize iyi bak atbii kendinede🙂

aminnnnnnnnnnnnnnnn canım ya anlattıkları okuyunca içim bi tuhaf oldu acaba bizde bu heyecanları yasar mıyız kii??