Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inş güzelim rabbim isteyen kimseyi fazla bekletmesin, b yolda beklemenin ne demek olduğunu cok iyi biliyorum canım..

sağol defnecim hayırlısıyla inş duyarız canım..

inş canım yaaa iple cekiyorum o günü .. 😀

benim de 3 sene bitti 4ten gün alıyoruz 15 aydır yok yaşım 29 olacak
yarışmacı arkadaşlara başarılar
aman yaa olursa olur olmazsa olmaz ne yapalım ben artık düşünmüyorum valla hatta yatakta yastık da koymuyorum çalışmadan sonra
uğraşmıyorum ,sadece gün aşırı çalışma yapıyorum o kadar

kızlarrrrrrrrr sakin olun ve beni örnek alın ... evliliğimin 4. senesine girmek üzereyim yaşım tam tamına 40 ve şu anda 6 haftalık hamişim... bu biraz olsun umut ışığı olmalı size
dogru söylüyorsun anlam ama insanın kendi içinde tıkandıgı zamanlar oluyor.bu kadar zor olmamalı.rabbim sanada bebişinede saglık nasip etsin.

sorma yastık meselesinden bende sıkıldım geçen ay hiç koymadın desem yeri.kendi yapımda var aslımda sabırsızımdır ben. ufakken bile bişey istiyorsam onun hemen olmasını isterdim.ne diller dökerdim.rabbim hepimize sabırlar nasip etsin

selam kızlar bu ay yine bana kırmızı karttttttt ve artıkk yok ya isteyince olmuyor artık herşeyii oluşunaa bırakacağımmm artıkk her ay bebek varmı beklemekten sıkıldımmm ALLAH BÜYÜK ZAMANI GELİNCE BEBEĞİM GELCEK......ve yeni adet tarihim tahmin 22 ağustoosss....

biraz kafanı dağıt canım başka şeylerle ilgilen dediğin gibi Allah büyük inş yakında bebeğin gelir.

canım senle adet tarihimiz aynı rabbimden hayırlısı nasip kısmet meselesi ne yapalım.bizede ancak dua etmek kalıyor