Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

çok saol canım Rabbim bu duyguları sanada nasip etsin inş diyodm ben bu listeye hiç bi zaman hamiş melek die yazılmıycam ben anne olamıycam heralde die dediğin gibi Allah büyük o dilerse neler olmaz ki sende en kısa zamanda yaşarsın inş bu duyguları aşılamaya flan gerek kalmadan bizim 1 sene olmadığı için tedaviye başlıycaktık dr bi gittik hamile olduğumu öğrendm inş seninde dr gerek kalmadan olur hamilelik iiii gibi ama baya bi halsizlik yapıyo 24 saat uyusam banamısın demycm yani
uyu güzel anne uyu hakettin sen.inşallah canım benim birgün bende tadarım o duyguları.aşılamaya gerek kalmadan olursa 1 ayımız var bakalım kısmet olmadı daha fazla beklemeyi düşünmüyoruz.zaten yakında forumda hamile olmayan kalmıcak ozamanda benim gibileride kovarlar heralde hamiş sitesi olucak komple allahhhhh bereket versin🙂🙂

uyu güzel anne uyu hakettin sen.inşallah canım benim birgün bende tadarım o duyguları.aşılamaya gerek kalmadan olursa 1 ayımız var bakalım kısmet olmadı daha fazla beklemeyi düşünmüyoruz.zaten yakında forumda hamile olmayan kalmıcak ozamanda benim gibileride kovarlar heralde hamiş sitesi olucak komple allahhhhh bereket versin🙂🙂
canım benim yaa şu mübarek günlerin yüzüsuyu hürmetine Rabbim inş senide daha fazla bekletmez de gönderiverir meleğini çünkü sende bunu hakketin...

anladım .. sen de benim gibisin ..ben de 15.ay bu ay bizde de sorun yok ama bebek yok ..bu ay film çektirdim ben de bakalım ne olacak ...hadi hayırlısı inş. senin de tutar aşılaman da senden sonra da ben yaptırırım belki ...ALLAH yardımcımız olsun inş.
ben bayramdan sonra aşılamayı düşünüyorum belkide ikimizede gerek kalmaz bellimi olur allah büyük.ben rahim filmini 3 ay önce çektirmiştim birsorun yoktu allaha şükür inşallah sendede çıkmaz canım

canım arkadaşlarım en sonunda beni listeden atmışsınız vallahi okadar haklısınızki ama çok zor günler geçirdim neler neler oldu birara anlatırım🙁yokluğumda okadar çok sevindimki birsürü arkadaşım hamile kalmış🙂hepsine yürekten sevindim ama şekerşey ile lalezara ayrı bi sevindim.yeminederim ağladım sevinçten.bebeğini kaybeden arkadaşlarada çok üzüldüm sabırdiliyorum özellikle esincime içim yandı ama allahım büyük tez zamanda birbebek veriri inşallah.sıra bendeeeee.ve ben hala aynıyım bebek falan yok ama aynı azimle yapmaya çalışıyoruz🙂yumurtalık takibindeydim en son ama oda yarım kaldı zaten takibe devametmemeye kararverdim direk aşılama bayramdan sonra inşallah lalezarım bana umut oldu.hepinizi çok ama çok özlemişim.tunacım beni kaydedermisin gelicek reglim 20 ağustos...

oooooooooooooovvv bnm artist kız gelmiş defnem balım hoşgeldn valla bir gittin pir gittin bacım ya özledik seni hee hatta sana yazmştm nerdesn falan dye..Tatlm inşallah sende yaknda hamişlk haberini verirsn .Teyzen için çok üzgnm yani söleyecek bişe yok bende biliyosn aynı durumu yaşadm ve bunun üstne söz yok yani.Bbek kaç aylıktı cnm?gerçi kaç olursa olsn bnm 2 aylıktı kaybettğim bebeğim ama işte karnına düşer düşmez sevgileri başlıyo.Darısı sana bitanem dilerim ALLAHTAN tez zamanda sende hamiş listesine girersn öpüyorum seni koccaman koccamannnnnnnnn :kiss: :kiss:

gülparem balım şekerim seni neden kızartmadılar yaaaa senide hamiş melek yapsnlar..Bu arada sınavlarn nasl geçti ya bayadır görüşemedik umarım iii geçmiştir.Ben giremedim finallere büt'e kaldm biliyosn zaten pek de çalşmıyodum

gülparem balım şekerim seni neden kızartmadılar yaaaa senide hamiş melek yapsnlar..Bu arada sınavlarn nasl geçti ya bayadır görüşemedik umarım iii geçmiştir.Ben giremedim finallere büt'e kaldm biliyosn zaten pek de çalşmıyodum
valla canım nasıl hamiş melekl yapılıyo blmiom ki kimseyede demedm nasıl kırmızı olcam sen biliosn benide kızart sınavlarm çok iyi Allaha şükür canım bütünlemeye flan kalmadan geçtm senin başarı puanın kaçtı şekerm

canım arkadaşlarım en sonunda beni listeden atmışsınız vallahi okadar haklısınızki ama çok zor günler geçirdim neler neler oldu birara anlatırım🙁yokluğumda okadar çok sevindimki birsürü arkadaşım hamile kalmış🙂hepsine yürekten sevindim ama şekerşey ile lalezara ayrı bi sevindim.yeminederim ağladım sevinçten.bebeğini kaybeden arkadaşlarada çok üzüldüm sabırdiliyorum özellikle esincime içim yandı ama allahım büyük tez zamanda birbebek veriri inşallah.sıra bendeeeee.ve ben hala aynıyım bebek falan yok ama aynı azimle yapmaya çalışıyoruz🙂yumurtalık takibindeydim en son ama oda yarım kaldı zaten takibe devametmemeye kararverdim direk aşılama bayramdan sonra inşallah lalezarım bana umut oldu.hepinizi çok ama çok özlemişim.tunacım beni kaydedermisin gelicek reglim 20 ağustos...
vallahi çok sevindim senin adına sanki inan ben gebeyim🙂oda olucak inşallah..sorma teyzem hamileydi kaza geçirdi bebeğini kaybetti onun yanına gittim uzun süre ordaydım.sonra ufak bi kazada ben geçirdim bileğim kesildi 14 dikiş attılar haftalarca yattım tabi bilgisayarı falan gözüm görmedi şimdi iyiym çok şükür izler hatıra kaldı🙂tabi buarada bebek çalışması ofsayt🙂şimdi tekrar reglim bitsin davamedicez 1 ayımız var yine olmazsa aşılama yaptırıcam.doğru söylüyosun beklememk lazım zaten yaşım daha 27 ama 14 ay oldu oyüzden çok fazla beklemek istemiyorum.zaten sen çoook şanlısın bitanem ilk denemede tutmayabilirde benim bellimi olur

ay defneciğim hoşgeldin, inan listeden hiç uğramayanları yeni çıkardım ama bizleri unuttun sandık aslında hep aklımdaydın, özlemişim canım yaa halbuki neler yaşamışsın sana çok geçmş olsun yeni işin de hayırlı olsun. teyzen için de üzüldüm inş yeniden bebeği gelir. kuzum benim inş sen de yakında bebek haberi alırsın, Allah emeklerini boşa çıkartmasın. listemiz baya çoğaldı esin de tekrar hamiş kaldı🙂 darısı sana ve tüm isteyenlere.. tabi ki hemen ekliyorum tekrar hg canım🙂

tunacım ve mavişim sizinde bebekleriniz hızla büyüyolar maşşallah hayırlısıyla kucağınızada alırsınız inşallah.ya valla 2 ayda ne çok hamile olmuş yaa süper.darısı bizimde basşımıza
tatlım büyüyoruz biz de sağolasın🙂 hareketlerini yeni yeni hissetmeye başladım, doktor amcası kız dedi bakalım, 11 ağustosta ayrıntılı ultrasonum var inş, o günü heyecanla bekliyorum🙂 aminnnn canım. mavişimi de ne zamndır görmüyorum, sanırım tatile çıktı onu da özledim🙂 öptüm canım...

oooooooooooooovvv bnm artist kız gelmiş defnem balım hoşgeldn valla bir gittin pir gittin bacım ya özledik seni hee hatta sana yazmştm nerdesn falan dye..Tatlm inşallah sende yaknda hamişlk haberini verirsn .Teyzen için çok üzgnm yani söleyecek bişe yok bende biliyosn aynı durumu yaşadm ve bunun üstne söz yok yani.Bbek kaç aylıktı cnm?gerçi kaç olursa olsn bnm 2 aylıktı kaybettğim bebeğim ama işte karnına düşer düşmez sevgileri başlıyo.Darısı sana bitanem dilerim ALLAHTAN tez zamanda sende hamiş listesine girersn öpüyorum seni koccaman koccamannnnnnnnn :kiss: :kiss:
canım benim çok sağol inşallah böyle güzel hamilelerden dua aldıkça bende hamileyim yakında eli kulağında benim bebişin.kötü günler geride kaldı güzelim çok sağol onunkide 2 aylık falandı sorma 2 ayda insan çok alışıyo demekki bide bilinen bir gebelik değildi zaten regli düzensizdi son anda öğrendi garibim ama ömrü bukadarmış allah bilir neyin ne olacağını o büyük herşeyden.şimdi artık yine büyük bir şevkle devam çalışmalara🙂🙂bende inanıyorum ya çok az kaldı bende vericem bu haberi nedense çok umutluyum bak 2 ay içinde bu iş tamamdır allahım izniyle🙂

Geri