Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

arkadaşlar ben daha yeni tarihi geçmiş bi bardak süt içtm bebeğime bişey olmaz dmi

Canim merak etme bisey olmaz ben de farkinda olmadan ayni hatayi yaptim cok sukur halimize. ama bu buyuk bi ders oluyor sonra dikkat ediyorsun 😀 sen de oyle yaparsin canim...

gevezecim allah razi olsun amin ins. Rabbim size de tattirsin o gunleri gostersin ins. en kisa zaman da hayirlisi ile sizlerden de bu haberleri almak dilegi ile...

Kizlar yarin ins Berat kandili simdiden kandilinizi de en icten dileklerim kutluyorum. Dualarinizindan bizleri de unutmayin ins.

Her kandil gibi bu kandil de cok ozel. Rabbim yok mu benden kulumun istedigi birsey ki onun istedigini yerine getireyim diyor. onun icin bol bol dua edelim bugun. bu gecenin ayri bir onemi de onumuzdeki bir yilin icinde olacaklarin deftere yazilmasidir. bu sene icindeki olacak olan olumler dogumlar buna dahil. o yuzden bol bol dua edelim ki ozellikle bebek isteyen arkadaslarimiz bu onumuzdeki yilda bu heyecani tatsinlar ins. bol bol en icten dua edelim ins. birbirimiz icinde edelim ins. Rabbim ins kabul eder. gecen sene kendim icin cok dua etmistim bebegim olsun diye. bu sene burdaki ve bebek isteyen tum kisiler icin dua edicem ins. Dua etmekten kacinmayalim ins bu gunlerin kiymetini bilelim.

Ne kadar da güzel yazmışsın canım, ellerine yüreğine sağlık, inşallah rabbim bu gecede edilen duaları boş çevirmeyecektir, yarın benim için önemli bir gün, inşallah bugece bebeğim için edeceğim dualarımı kabul eder ve gelmiştir meleğim bana 🙂 tabiki dua ederken diğer bebek isteyen kardeşlerimi ve doğumu bekleyen sizleride unutmayacağım canım benim, rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin sizlere de...
Herkesin kandilini kutluyorum, bu geceki yazılarımızın hepimiz hakkında hayırlı olmasını diliyorum.. AMİN...

gunaydin hanimlarrrrr,

Benim gunum geciyor, 11 temmuzda olmam gerekiyordu bugun ayin 15 i ? Ilk kez bu kadar gecikme yasiyorum, bazen 1 gun falan gecikirdi o kadar, ama test almayada korkuyorum ya, dun eczanenin onune kadar gittim, esim al dedi test, ya dedim negatif cikarsa cok uzulurum, eger regl olursan yine uzulceksin ayni sey dedi ama ne bilim cesaret edemedim almadim vazgectim , korkuyorumm,
Regl olcakmisim gibi hissediyorum hep, yumurtaliklarimda bir haftadir ara ara sizi falan oluyor, hafif sanci gibi batma gibi, goguslerimde sis aciyor, ozellikle yan taraflari hani koltuk altina dogru, bu sanci regl belirtileri falan oluyomu normalde ?

Senindemi gunun geciyor lalezar? Insallah Rabbim Isteyen Herkese nasip etsin insallah...
Valla belli olmaz benimki belki aksam esim isten donuste alir gelir, ama 4 gun gecikme cikarmi idrar testinde bilemem tabi ,

Senindemi gunun geciyor lalezar? Insallah Rabbim Isteyen Herkese nasip etsin insallah...
Valla belli olmaz benimki belki aksam esim isten donuste alir gelir, ama 4 gun gecikme cikarmi idrar testinde bilemem tabi ,

Silikde olsa çıkar canım büyük ihtimalle, ama sabah yapmanı öneririm, sabah saatlerinde hormonlar en yüksek seviyelerine ulaşıyor ... Benim gecikme sayılmaz henüz işte aşılamadan sonra 14. gün test yapıcam, geçen ayın 18 inden saymıştı dr. ondan önce 2 gün leke gelmişti..