Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

[QUOTE=tuha;718399]Arkadaşlar benim adetim de 14-16 arasında olması gerek.İki gündür kahverengi lekelenme var acaba bu ay incir kürünü yapmıştım ondan mıdır ? Göğüsler acayip şişti uçları da çok belirgenleşti ve ağrıda var tabii heralde kırmızı kartı görecem🙁[/QUOTE]belki incirdendir ama 2 gündür lekelenme normal degil bemce tatlım.tesst yeptınmı melegim hiç???????????

ay canım ya kıyamam ben sana. nasıl yaptın yakaıyı adeten sonra olması sart mı ki.rabbim yardımcı olsun sana
kızlar bişey sorcam size şimdi ben folik aside başladım folik plus aldım ablam üç tableti aynı anda iç dedi siz nasıl kullanıyosunuz
canım benim doktorum günde 1 defa verdi acba normal mi yazdıklarınıza göre az gibi geldi bana

çok sevindim gamze ablam ya rabbim saglıklı sıhhatli lene almak nasip etsinnnn

esin dogru söylemiş tatlım osmanımız yoldadır inşallah.
canım kalbini ferah tut büyük ihtimal hamiş sindir inşallah

bizde 35 haftalik olduk 13 agustos diyor doktor ama bakalim ne zaman gelir insallah canim aminn

Tunacım canım tebrik ederim, güzel bir kızın olacak eminim, böyle güzel bir anneden başkası beklermez 🙂

Hurişcim canım Allahım senide hayırıylameleğine kavuştursun inşallah canım benim

Guzel haberlerini alcaz ins lale abla. ins sen de siyah renkten kirmiziya donceksin. ayrica dilekleriniz icin de tesekkur ederim amin ins.

tunacim hersey normal gidiyor normal dogumm gozukuyor simdilik ama ne olur ne biter bilemiyorum. hayirlisi hakkimizda ins.

Huriş ne güzel bebeğini kollarına almana az kaldı. Ben ilk bebeğimde en çok kime benzeyecek diye çok merak ederdim. İnşallah Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bol bol dua et.

kizlar gercekten Allah razi olsun sizlerden. destekleriniz guzel dilek ve dualariniz icin. burasi benim icimi oyle bir rahatlatiyor ki cok sagolun.

aslında 24 hamiş var tunacım hamişler listesine sumsuk ve beyonceee yide ekle istersen de melekler mekanı zafer görsün.bi gün burda siyah olan kimse kalmıcak inş.

hemen bunun altina amiiiiiiiiiiiiiiin diye bagirmak yazmak istedim sevdecim. bence de birgun o listenin hepsi yukardaki kisimda olacak herkes kizaracak ins...

bizde 35 haftalik olduk 13 agustos diyor doktor ama bakalim ne zaman gelir insallah canim aminn

evet o tarihlerden oncede olabilir sonrasinda da hayirlisiyla gelsinler kucagimiza alalim ins. senin kziin mi olcak oglun mu esmos ?

aslında 24 hamiş var tunacım hamişler listesine sumsuk ve beyonceee yide ekle istersen de melekler mekanı zafer görsün.bi gün burda siyah olan kimse kalmıcak inş.
inşşş canım ben de bir gün herkesin hamiş kalacağına inanıyorum.

tamam canım zaten kesinleşmeden eklemiyorum inş yarın güzel haberlerle dönersin, ama bence hamişsin...

yaseminnnnnnn;718697[COLOR=#b22222' Alıntı:

çok sevindim gamze ablam ya rabbim saglıklı sıhhatli lene almak nasip etsinnnn
[/COLOR]
sağol güzelim aminn inş Allah herkese nasip etsin..

ay canım çok az kalmış Allah tamamına erdirsin, bir avazda kurtarsın inş.

benimki de erkek insallah sagsalim kolay birsekil de alalim bebislerimizi kucagimiza

sagol canim amin insallah rabbim herkese yasatsin isteyen herkese versin insallah

tunacım hayırlı olsun ya rabbime çok şükür bi oğlun vardı bide kızın oldu.rabbim bahtını şansını hayırlı etsin.kız bebek ayy rabbim bizlerede yaşatsın u güzel duyguları🙂huriş inşallah doğumun çok kolay geçer canım az kalmış kokusunu içine çekmeye.rabbim bütün hamişlere kolay acısız doğumlar nasip etsin.hepinize sağ salim bebeklerinizi kucağınıza almayı doya doya koklamayı nasip tsin

arkadaşlar ben daha yeni tarihi geçmiş bi bardak süt içtm bebeğime bişey olmaz dmi
canım bir kereden birşey olmaz ama birdaha dikkat et, tarihi geçmiş ürünler kullanma..

canım çok tşk ederim, evet çok şükür Allah gönlüme göre verdi🙂 amiinn.. inş yakında sizlerin de böyle güzel haberlerini alırız🙂