Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ewdeki sewincinizi az çok gözümün önüne getirebiliyorum.rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım.mutluluğunuz sewinciniz hiç bozulmasın inşallah.ewlatlarınla beraber uzun sağlıklı ömürler geçiresin....

Gözün aydın Tunacım... Allah mutluluğunu daim etsin, hayırlı evlat nasip etsin...🙂))))) Süper haber🙂) 2 si bir arada 😛

canım hadi inşallah müjdeli haberini alırız.

Gerçek canım, oğluşunda çok tatlı eminim harika bir kızın olacak 🙂
İnşallah bende güzel haber verebilirim size hayırlısıyla..

Canım Folik asidi ben de sabah öğle akşam içiyorum. Ama benim doktorum (bu arada kendisi Yrd. Doç.) 3'ünü birden alabileceğimi söyledi. Hatta ben yanlış mı anladım diye sordum. Evet dedi 3'ünü birden alabilirsin. Ben yinede hap içmekten nefret ettiğimden her öğünde tek tek alıyorum..

sağol tatlım amiiinnnnnn inşş🙂) Allah herkese nasip etsin..

Gözün aydın Tunacım... Allah mutluluğunu daim etsin, hayırlı evlat nasip etsin...🙂))))) Süper haber🙂) 2 si bir arada 😛
aminn canım çok tşkler🙂 çok şükür.. yakında sizin de böyle güzel haberlerinizi duyarız inş🙂

Huriş ne güzel bebeğini kollarına almana az kaldı. Ben ilk bebeğimde en çok kime benzeyecek diye çok merak ederdim. İnşallah Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Bol bol dua et.

ben ilk defa duyduğum için bana normal değilmiş gibi geldi.ama madem doktorlar da alabilrisin demiş sorun yok o zaman.bende sewmem hap içmeyi iğneden de korkarım ama en azından haptan daha iyi gelir bana