Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam meleklerim gününüz aydın olsun bu mubarek günler hürmetine herkesi gönlünden geçen muradını versin rabbim

aminnn hamişim çok sevindim tatlım allahım yardımcın olsun inş sorunsuz bir şekilde tamamlarsın hamişliğini sağ salim alırsın yavrunu kucağina insan herşeye alışıyo rabbim yardım ediyo ayyy çok az kaldı rabbim kolay bir doğum nasip etsin kuzummmm son aylar hiç geçmiyo sen doğur sağ salim de sıra bize gelsin inşş .çok öpüyorum senide oğluşunuda

iyiyiz çok şükür tatlım senn nasılsın bebişin nasıl allah allah ilk defa duydum bende onun bebeklere kullanıldığı biliyorum hamilelerde kullanıldığundan haberim yok benim dr böyle bişi demedi

meraba bende aranıza yeni katıldım adetime 1 HAFTA VAR TEST YAPMAK İSTİYORUM AMA KORKUYORUN İNŞ HAMİLEYİMDİR

aramıza hoş geldin
canım biliyorum sabretmek zor ama adetin geçmeden yapma derim boşuna üzülürsün çünkü çıkmaz inş hamilesindr inaşşallahhhhhhhhhhhhh

kızlar beklenen adet tarihim 14 temmuzdu ama ben bu gün hastalandım hiç bişi anlamadım ama moralim çok bozuldu 23. günde geldi ilk defa oluyor

canımmm inş bidaha ki ay hamile kalırsın rabbim güldürsün yüzünü inş

haklı çıktın ayşegül test negatif çıktı sabaha kadar bekledim ama ikinci çizgi yok malesef =( kasıklarıma ağrı giriyor bazen tek belirti o