Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam meleklerim gününüz aydın olsun bu mubarek günler hürmetine herkesi gönlünden geçen muradını versin rabbim

Kizlar nasil keyifler nasilsiniz bakalim. Bu Mubarek gunlerin hurmetine bol hamisli gunler diliyorum. Hamilelerimize de bebklerini saglikli olarak kucaklarina almayi nasip etsin diyorum ins. Amiiin

canim Rabbim cok bekletmeden en kisa zamanda bebegini versin ins. Zor donemlerin beklemeler cok zor. Dua etmekten baska elimizden bisey gelmiyor. Ama inan o kadar cok dua ediyorum ki sizler icin her an dilimdesiniz inanin. Rabbim dualarimdan birinden birini eminim ki kabul eyleyecek. ins burdaki tum isteyenler hamile kalacak canim... Hakkimizda her zaman hayirlisi olsun ins...

Salkimcim ben boyle seylere hic inanmiyorum. zaten dinimiz de boyle seyleri yasakliyor ama halkimiz cok uretken masalllah. Kara kedi gordun sacini cekhamile kadin turbeye gidemez hamileyken kara uzum yersen bebegin kara iri gozlu olur hamileyken balik yersen bebegin derisi pul pul olur daha neler neler var soylenenler. Ama her biri birbirinden sacma. sen bakma millete. Aslinda insanlari da uyarmak lazim ama yok boyle bisey diye. Ameller niyetlere goredir. Turbeye gitmek ordaki zatinin Ruhuna biseyler okumak icindir sonucta. biz bunlari evimizde de okuyoruz elhd. o zaman hepimizin cocugu benekli benekli olurdu 😀 neyse canim sen inanma derim. cok konustum kusura bakma canim 🙂

bembeyazim benim de tuttu ama ben de inanmiyorum bu takvime. bu da bana cok sacma geliyor. tutmayan da bircok insan var sonucta. 🙂 benim arkadaslarimdan bircogunda da tutmadi. birisi bu ay hamile kalirsam kizim olur diye o takvime gore yapti oglu oldu Alllahin isine karisirsan boyle olur demistim 😀

ins hamilesindir canim. o guzel haberleri duydukca daha cok mutlu oluyorum...

shekerim seni ne cok ozledik unutmak olur mu hic. ne demek. bu arada keyfinin ve bebegin iyi olmasina sevindim canim. sen dikkat et kendine. karnin konusunda da hemencecik hersey olsun istiyorinsan cok haklisin. ben de hamilelik oncesin de cok zayiflamistim o yuzden daha cabuk cikmisti.kisiye gore degisiyor canim. benim 3- 3,5aylikken belli oluyordu

bizler iyiyiz canim sen nasilsin senin nasil gidiyor hamislik?

Ayseguull canim sen bana seker testlerimi sormussun ben o kisma geri donemedim umarim okursun burdan canim.cok sukur iyiyiz biz. daha iyi gidiyor. cok nadiren yuksek cikiyor onda da sinira yakin cikiyor ve zaten biliyorum o zaman cikacagini alistim artik. neyin yukseltecegini tahmin edebiliyorum o zaman hemen bi yuruyuse cikiyorum o da dengeliyor cok sukur. en basta zorlanmistim biraz ama simdi daha iyiyim. zaten az da kaldi 7 haftamiz var cok heyecnaliyim.

aminnn hamişim çok sevindim tatlım allahım yardımcın olsun inş sorunsuz bir şekilde tamamlarsın hamişliğini sağ salim alırsın yavrunu kucağina insan herşeye alışıyo rabbim yardım ediyo ayyy çok az kaldı rabbim kolay bir doğum nasip etsin kuzummmm son aylar hiç geçmiyo sen doğur sağ salim de sıra bize gelsin inşş .çok öpüyorum senide oğluşunuda

slm herkese.umarım herkesın keyfı yerındedır görmeyeli.hamişler birşey soracaktım sıze.bugun bana saglık ocagı DEVİT damla verdi ve benım kullanmam gerektıgını söyledı.her hamişin kulklanması gereketıgını söyledı daha dogrusu.bu damla daha önce bebeklere verılıyormus ama sımdı bakanlıgın bır yazısıyla hamileler de kullanacak mış.hatta dogum yaptıktan 6 ay daha kullanacakmısım.ben daha ilacı içmedım.daha önce hamısler e sordum bebekler kullanıyormus bunu bu sene degısmıs anneler kullanacakmıs.aranızda varmı içen .bilgi veririmisisniz hamişlerrrr

iyiyiz çok şükür tatlım senn nasılsın bebişin nasıl allah allah ilk defa duydum bende onun bebeklere kullanıldığı biliyorum hamilelerde kullanıldığundan haberim yok benim dr böyle bişi demedi

meraba bende aranıza yeni katıldım adetime 1 HAFTA VAR TEST YAPMAK İSTİYORUM AMA KORKUYORUN İNŞ HAMİLEYİMDİR

aramıza hoş geldin
canım biliyorum sabretmek zor ama adetin geçmeden yapma derim boşuna üzülürsün çünkü çıkmaz inş hamilesindr inaşşallahhhhhhhhhhhhh

kızlar beklenen adet tarihim 14 temmuzdu ama ben bu gün hastalandım hiç bişi anlamadım ama moralim çok bozuldu 23. günde geldi ilk defa oluyor

canımmm inş bidaha ki ay hamile kalırsın rabbim güldürsün yüzünü inş

haklı çıktın ayşegül test negatif çıktı sabaha kadar bekledim ama ikinci çizgi yok malesef =( kasıklarıma ağrı giriyor bazen tek belirti o

Geri