Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hayırlı cumalar kızlar benım 3 gundur kahve rengı lekeler oluyordu bu gun kırmızıya dondu elımde test yoktu yapamadım bırde göğüslerım cok sızlıyor gebelık vardıda sımdı duşukmu oluyor ama aprım yok duşuk olsa cok ağrı olurmu yardımcı olun kızlar ancak yarın alıp yaparım testı yada hıc yapmasammı

kızlar bıktım artık her ay umud edip hayal kırıklı gecırmekten ben ertık bırakmayı duşunuyom şu bebek işini 4 senedır cok yoruldum ne yapıyım oğlum kardeşsız buyusun kısmette 1 tane ver demekkı

selam simeli hoşgeldin inşallah sende bizim selimize kapılıp hamiş kalıcaksın 🙂 kızlar buarada günü yarıladım hala tık yok gittikce ümitlenmeye başladım 🙂 sadece kasıklarımdaki ve belimdeki ağrıdan tırsıyorum sanki heran kırmızı gelecek gibi 🙂 allahım sen duy sesimi cuma cuma nolur......

pirenses isyana gitme sakın o nsl söz çok şükür ki ALLAH sana birtane de olsun nasip etmiş.hiç evlat sahibi olmayanlar bile şükrediyor sence bu yaptığın iyi birşeymi??
ALLAH sana ne güzel nimetler vermş onların farkına var.Hayırlısıyla bebişin bitane daha olur 🙂
Umudunu yitirme umutsuz insan yaşıyamaz🙂
isyan etmmıyorum canım üzülüyorum benden sonra evlenenler bile 3 tane cocukları var 4 senedır hıc korunma olmadı halde hamıle kalamıyom oğlumda anne nıye benım kardeşim yk dıye sorup duruyor uzuluyom haşa isyan etmem tabı bıde hıc olmayanların var

Geri