Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım ya inş ilaçlar etkisini gösterir de nisan ayında sen de içini ısıtacak güzel haberi alırsın🙂

adetm düzenlidir gecikse bile en fazla 2 gün gecikir..ilaç falanda kullanmıyorum ben en iyisi gidim de kan testi yaptırıym...böyle zaman geçmiyo şu anda boşluktayım olcaksamda adet hemen olmak istiyorum..offfff
canım ya adetin gecikti ya da idrar testinde hamişliğin henüz görünmüyor, benim de çok düzenli olduğu halde ilk ay 8 gün gecikmişti, o zaman da bebek yoksa bari adet olayım diyosun çünkü o da bir nimet..sen en iyisi kan testi yaptır, doğru karar.... orda kesin çıkar, hadi bekliyoruz hayırlı haberlerini🙂

canım her ilacın her bünyeye gösterdigi yan etkiler farklı olabiliyor tabi. Belki senin B vitaminine karsı duyarlılıgın vardı sende bulantı yaptı. Ben bi 10 gundur kullanıyorum bende olmadı pek bulantı ama bu demek degıldır kı kımsede yapmayacak sende yapmıs iste. Demekk ki sen hassasmışsın arkadasımmm 🙂

offffffffffff yaaaaaaaaaaa yine çok az geldi gelsemmi gelmesemmi diye düşünüyo herhalde🙁((

ya adet belirtisi yok sadece göğüslerim çok az acıyo karnımda ağrı falan yok

Moderatör tarafında düzenlendi: