Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Ben folik asiti 2 senedir kullanıyorum 😀 bulantı yapmaz canım 🙂

ne bileyim o zaman bende bir problem var galiba.ilaca karşı intolerans gösterdi vücudum.ben ilk içmeye başladığım ay çok uyuyordum ve midemde hep hafif bir bulantı vardı.doktoruma sorduğumda yapar demişti.herkese göre değişiyor demekki.neyse canım herkes yapmaz diyor ben en iyisi susayım.:küstüm:

yok hayatım üzülmüyorum artık eskisi gibi.tabikide içimde bir burukluk oldu ama ben zaten birşey beklemiyordum..çünkü doktorum yumurtlaman olmuyor demişti..ultrasondada gözükmeyince bu ay sadece reglimin gelmesini bekledim çünkü ilaçlarıma başlıcam..

🙁((( hala adet olmadım ewde test yaptım ama negatf çıktı..hastanedeyken kan testi aklıma geldi ama açıkçası cesaret edemedm..bugunde eczanenn önünden geçerken birden alıverdim o da negatf çıktı...çok tuhaf bi durum yaşıyorum bi bakyorum göğüslerm şiş ağrıyo bi bakıyorum yumuşacık olmuş ağrı yok...bi bakıyorum adet oldum olcam ağrı var bi bakıyorum yok...bi üşüyorum bi ateş basıyo😕 anlamadım gitti..

ya az önce çok az bişey geldi inş.devamı gelmez bu ayda hüsrana uğrmak istemiyom
canım inş devamı gelmez de hamişsindir..
mrb fıstık aslında tamammen bebeiş düşüncesini kafadan atmak lazım işte ama olmuyor çok istiyoruz ya ondan sanırım, neyse şu güzel havalarda gelsin artık bebişlerimiz🙂)
yok guzelım yyaa nerdeee hazanındı o cevap yazdım ondan
yalnıs anlasılma olmasın ama 2 ıkı gundur goguslerım cok acıyor bakalım kısmet
ay hadi bakalım inş gelmiştir melekçiğin🙂 ben de sanki her an için adet olucam gibi hissediyorum..
canım hiç belli olmaz o ayına göre geç yumurtlamış olabilirsin.. hayırlısı..
tatlım inş içindeki enerji bebektendir, inş gelmez kırmızılar. bekliyorum güzel haberlerini🙂
canım umudunu yitirme nolur, olana kadar devam nplım Allahtan geliyor işte o bize hayırlısını en doğru zamanda versin inş.

Enteresan bir durum doktoruna sorsan be güzelim adetin düzenlimiydi peki yada ilaç kullanıyormuydun gecikmeyse hamişlik harici bir sebebi olmalı yada kan testinde çıkar bebişin nebileyim garip bir durum .......

adetm düzenlidir gecikse bile en fazla 2 gün gecikir..ilaç falanda kullanmıyorum ben en iyisi gidim de kan testi yaptırıym...böyle zaman geçmiyo şu anda boşluktayım olcaksamda adet hemen olmak istiyorum..offfff

listemizi yenileyelim bakalım güzel haberler almaya çok az kaldı🙂))

🙂
🙂
🙂
H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂
🙂
🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat

2.sheker_shey...............şubat

3.tuvanna....................şubat

4.AuSSie-AnGel...........şubat

5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
1.pnr79..................19-20 şubat ???
2.denfi...................28 şubat ???
3.pirenses.............12 mart ??? Afyon 26 Ev hanımı
4.geweze...............13 mart ??? Ankara 22 Üniv. öğrc.
5.berna24................17 mart ???
6.esinerkan..............belirsiz ??? Düzce 23 Okul öncesi öğrt.

7.mawişimbebekistiyor........18 mart İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
8.tunaa..............23 mart Eskişehir 33 Resim öğrt.
9.mavikedi..............24 mart Edirne 28 İngilizce öğrt.
10.beklenenbebiş.........25 mart Kayseri 20
11.denizzzz..........25-26 mart Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
12.lalezar.............25-30 mart Balıkesir 39 Memur
13.çölmeleği...........26-31 mart Mardin/Midyat 19
14.elçin&su..............27 mart
15.melodi_cn............28 mart İstanbul 25 Ev hanımı
16.koza.....................28 mart Antalya 33
17.kraliçearı.............29 mart
18.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
19.sea34..................5 nisan
20.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
21.best_dream...........8 nisan
22.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
23.aymelek................17 nisan Erzurum 25 Hemşire

2 arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz onlar da lütfen umutlarını kaybetmesin:
bembeyaz.................. Konya 26 Memur
elif_ecrin...................

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Son düzenleme: