Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Slm kızlar nasılsınız regaip kandiliniz mübarek olsun dr gittim dün Allah kısmet ederse kızım olcak :) herkes erkek diyordu hatta çin takviminde bile erkek çıkmıştı ama bize süpriz oldu herşeyin hayırlısı sağlıklı olsunda kız erkek önemli değil ama çok güzel bir duygu Allahım her isteyene yaşatsın inşallah :)

Maşallah hazalcım ne güzel Allah sizlere bağışlasın inşallah,
Bizlered nasip etsin rabbim..

Slm kızlar nasılsınız regaip kandiliniz mübarek olsun dr gittim dün Allah kısmet ederse kızım olcak :) herkes erkek diyordu hatta çin takviminde bile erkek çıkmıştı ama bize süpriz oldu herşeyin hayırlısı sağlıklı olsunda kız erkek önemli değil ama çok güzel bir duygu Allahım her isteyene yaşatsın inşallah :)

hazancım hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebeğin inşallahhh cnm birde ben öğrensem :)) insan çok merak ediyor gerçekten :))

lalecim öle zaten sağlıklı olması herşeyden önemli bencede cinsiyet önemli değil ama bazen çocuk eşyalarına bakıyorum hangisine bakcağımı şaşırıyorum cinsiyet belli olsa en azından daha bi rahat bkılır yoksA erkek-kız ikiside çok güzel cnmmm... senin durumu kaçırdım sayfalarda sanırım cnm bi dönüp bakimmm :)

lalecim öle zaten sağlıklı olması herşeyden önemli bencede cinsiyet önemli değil ama bazen çocuk eşyalarına bakıyorum hangisine bakcağımı şaşırıyorum cinsiyet belli olsa en azından daha bi rahat bkılır yoksA erkek-kız ikiside çok güzel cnmmm... senin durumu kaçırdım sayfalarda sanırım cnm bi dönüp bakimmm :)

Nasıl olsa belli olacak sarıgelinim sabret birazcık daha haftaya öğrenirsin :D

Günaydın kızlar, sağlık ocağından geldim şimdi geldim, salak hemşire damarımı bulamadı elimin üstünden aldı ve balon gibi şişti damarım ve çok acıyor şu anda :(((
Aile hekimimiz sağlık ocaklarında gebelik testinin yapılmadığını söyledi, ama hemşire hanıma söyle idrar baksın dedi, ben yaptım çıkmıyor dedim, olsun bide hemşire hanım baksın dedi, neyse yaptık işte çiş+bardak muhabbeti, ama yine çıkmadı, dr.umuz bir iki gün daha bekleyin p.tesi doğumevine gidip kan verin orda bakabilirler dedi, adetimin gecikmesine çok sevindi, eşimi falan iyi tanıyorda, bebek istediğimizi de biliyor yani... :) Yaptırın mutlaka haber verin dediler hemşire ile ikisi.. Hemşire hanım kendine dikkat et dedi, ayaklarını sıcak tut, kendini zorlama bu ara eşinle ilişkiye de girirsn şine zorlama kendini düşüğe neden olur dedi...
İşte böyle kızlar napcam bilmiyorum, geçen hafta özelde yaptırdım 35 TL verdim valla veremiycem yine o kadar, bekliyim mi napim bilemiyoum, haa dr.da dedi geç dölenme olabilir diye... :S O yüzden p.tesi daha uygun olacak sanırım...
slm lale ben saglık ocagın da yaptırdım kan destini. yagrında sonucu alacagım

canım cok sevındım gercekten allahım kucagına almayıda nasıp etsın içindede bize yarrabim :)

Kızlar sizlerinde kandili mubarek olsun...

Belli olar kısmı normalmiş canım sevindim, meraklanma testinin sonucuda iyi çıkacak... Cinsiyet de o kadar önemli olmasa gerek değil mi canım, kız - erkek sağlıklı sıhhatli olsunda..
Benim durumum daha belli değil, iki sayfa önce açıklamalı yazdım.. :D

hahaha hahaha hahaha

Patlaaaaaaaaaaaaaaa :fati:

Şaka şaka afiyet olsun uyuzum :asigim:

ana patladım hahaha :puhas:

lalecimm kısmet seninki biraz nazlı bişi olcak bencee :))) ama inşallah güzel haberleri verirsin bize cnmm okadar çok istiyorum ki cnmm inşallah tüm isteyen meleklerimizin bebişlri olur biran önce bu mübarek günde çok içten diliyorum bunu canımm

Geri