Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Günaydın kızlar, sağlık ocağından geldim şimdi geldim, salak hemşire damarımı bulamadı elimin üstünden aldı ve balon gibi şişti damarım ve çok acıyor şu anda :(((
Aile hekimimiz sağlık ocaklarında gebelik testinin yapılmadığını söyledi, ama hemşire hanıma söyle idrar baksın dedi, ben yaptım çıkmıyor dedim, olsun bide hemşire hanım baksın dedi, neyse yaptık işte çiş+bardak muhabbeti, ama yine çıkmadı, dr.umuz bir iki gün daha bekleyin p.tesi doğumevine gidip kan verin orda bakabilirler dedi, adetimin gecikmesine çok sevindi, eşimi falan iyi tanıyorda, bebek istediğimizi de biliyor yani... :) Yaptırın mutlaka haber verin dediler hemşire ile ikisi.. Hemşire hanım kendine dikkat et dedi, ayaklarını sıcak tut, kendini zorlama bu ara eşinle ilişkiye de girirsn şine zorlama kendini düşüğe neden olur dedi...
İşte böyle kızlar napcam bilmiyorum, geçen hafta özelde yaptırdım 35 TL verdim valla veremiycem yine o kadar, bekliyim mi napim bilemiyoum, haa dr.da dedi geç dölenme olabilir diye... :S O yüzden p.tesi daha uygun olacak sanırım...

ben sana demiştim dimi sağlık ocağında kan yapılmıyor diye hahaha
dinlemedinki hahaha
çok pahalı imiş kan testi yaaa..
burda özelde ben 15 tl ye yaptırıyorum ..
devlet hastahanesinde de yaptırabilirsin git kadın doğumcuya durumunu anlat hemen yapar zaten testi sana neden pazartesiyi bekliyorsunki..
çatlatacaksın bizi sonunda lale heeee hahaha

ben sana demiştim dimi sağlık ocağında kan yapılmıyor diye hahaha
dinlemedinki hahaha
çok pahalı imiş kan testi yaaa..
burda özelde ben 15 tl ye yaptırıyorum ..
devlet hastahanesinde de yaptırabilirsin git kadın doğumcuya durumunu anlat hemen yapar zaten testi sana neden pazartesiyi bekliyorsunki..
çatlatacaksın bizi sonunda lale heeee hahaha

Evet pahalı yaaa,, hemde bu indirimli hali yani normalde 40 TL, yaa canım öyle diyorsunda bizim burda izin biraz sorun oluyor, şimdi sabah dedim kan vermeye gidicem diye, bide dr için izin bugün hayatta isteyemem...
Ben en iyisi akşama acile gidim başım dönüyor falan diye dr söylerim adetim gecikti gebe olabilirim diye belkim yapar haaaa :S
Vallaha aptal gibi oldum gülme bak :stop: ZIPLARIM Ankara'ya doğru yupis

Evet pahalı yaaa,, hemde bu indirimli hali yani normalde 40 TL, yaa canım öyle diyorsunda bizim burda izin biraz sorun oluyor, şimdi sabah dedim kan vermeye gidicem diye, bide dr için izin bugün hayatta isteyemem...
Ben en iyisi akşama acile gidim başım dönüyor falan diye dr söylerim adetim gecikti gebe olabilirim diye belkim yapar haaaa :S
Vallaha aptal gibi oldum gülme bak :stop: ZIPLARIM Ankara'ya doğru yupis
lale sen de fenasın he hahaha acile gitmek filan ii gelmiş aklına ,bende de vardır öyle oyunculuk hahaha
evet bence de öyle yap en basit ve ucuz yolu bu hahaha
zıpla zıpla da ben seni relax yapacağım ...
bizde sorun yok yaa,ne zaman istersem izin alıp çıkıyorum ben hahaha
boşver takma kafana ben seni biraz güldürmek rahatlatmak için takılıyorum..
inş. hakkında hayırlısı olur lale ..

lale sen de fenasın he hahaha acile gitmek filan ii gelmiş aklına ,bende de vardır öyle oyunculuk hahaha
evet bence de öyle yap en basit ve ucuz yolu bu hahaha
zıpla zıpla da ben seni relax yapacağım ...
bizde sorun yok yaa,ne zaman istersem izin alıp çıkıyorum ben hahaha
boşver takma kafana ben seni biraz güldürmek rahatlatmak için takılıyorum..
inş. hakkında hayırlısı olur lale ..

İnşallah uyuzum yaaa, du bakalım akşama bir diyim eşim ne diycek, onunda inadı tuttu acele etme deyip duruyor, acelesi mi kaldı bilmiyorum yani.. Gerçi geç döllenme olabilir dedi dr.dan hemşirede...
Vallaha rahatlamaya çok ihtiyacım var, seme gibiyim :S sağol canım iyi ki burdasın en aznıdan içimi döküyorum... :)

İnşallah uyuzum yaaa, du bakalım akşama bir diyim eşim ne diycek, onunda inadı tuttu acele etme deyip duruyor, acelesi mi kaldı bilmiyorum yani.. Gerçi geç döllenme olabilir dedi dr.dan hemşirede...
Vallaha rahatlamaya çok ihtiyacım var, seme gibiyim :S sağol canım iyi ki burdasın en aznıdan içimi döküyorum... :)
rica ederim lale :) geç döllenme de lale sen adete yakın mı yumurtladın acep bu kadar geçi ancak öyle olabilir ..siklusun kaç gün senin merak ettim ...
inş. geç döllenmedir ...
erkekler de zaten illa kadınlara muhalefet olacak heee hahaha
eşinle gitme kendin git acile illa onun gelmesi şart mı ,izin vermiyorsa kaç hahaha
ben bi kere bağırsak enfeksiyonu geçirmiştim ..gece sabaha kadar ağladım karın ağrısından ,nefes alamıyor ayağa kalkamıyordum ,dön öte dön beri mahvolmuştum ..
bilincim gitmiş resmen ,sabah kalktım tek başıma üzerime ne varsa giyip özel bi hastahanenin aciline gittim ..
eşim horul horul uyuyo tabi hahaha
ben onu uyandırmayı falan unutmuşum
neyse gittim kan tetkiki ,serum filan yatıyorum ..bizimki uyanmış ,karısı yok yanında hahaha
sabahın körü bu kadın nereye gider hahaha
neyse tel ile aradı beni dedim böyle böyle ..
adam bi paniklemiş ,çok kızmıştı bana ama manyakmısın sen tek başına sabahın körü nereye gittin niye beni uyandırmadın diye hahaha
kaçtım yani hahaha

rica ederim lale :) geç döllenme de lale sen adete yakın mı yumurtladın acep bu kadar geçi ancak öyle olabilir ..siklusun kaç gün senin merak ettim ...
inş. geç döllenmedir ...
erkekler de zaten illa kadınlara muhalefet olacak heee hahaha
eşinle gitme kendin git acile illa onun gelmesi şart mı ,izin vermiyorsa kaç hahaha
ben bi kere bağırsak enfeksiyonu geçirmiştim ..gece sabaha kadar ağladım karın ağrısından ,nefes alamıyor ayağa kalkamıyordum ,dön öte dön beri mahvolmuştum ..
bilincim gitmiş resmen ,sabah kalktım tek başıma üzerime ne varsa giyip özel bi hastahanenin aciline gittim ..
eşim horul horul uyuyo tabi hahaha
ben onu uyandırmayı falan unutmuşum
neyse gittim kan tetkiki ,serum filan yatıyorum ..bizimki uyanmış ,karısı yok yanında hahaha
sabahın körü bu kadın nereye gider hahaha
neyse tel ile aradı beni dedim böyle böyle ..
adam bi paniklemiş ,çok kızmıştı bana ama manyakmısın sen tek başına sabahın körü nereye gittin niye beni uyandırmadın diye hahaha
kaçtım yani hahaha

Ya benim normalde en 27-28. en fazla 29 günde gelirdi.. Ama dedim ya geçen hafta ovulasyon testlerinde hala pembe çizgi çıkıyordu... geç olayı olma ihtimali yüksek yani eğer varsa...
Şimdi akşama annemler gidecek, onları garaja bırakırız, sonra bakalım kandırmaya çalışırım :D

ayy sende pek fenasın uyuzum yaaaa hahaha

Geri