Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inşallah canım sağlıcakla gelsinler yanındalarmıydı öyleyse eğer allah kavuştursun cnmmm... hasret zor valla göz görmeyince gönül katlanıyor derler ya çok doğru ben gittim ya ayrılması feci zor oldu çook ağladım ki normalde pek gözyaşı dökemem duygusalımdır ama ağlayamam ama artık ben bile hastetlerine dayanamıp çook ağlıoyrum bide sanırım hormonlardan kaynaklanıo yolda asker uğurlayan aile gördüm onlar ağlıodu bende başladım ağlmaya noluyor yaaa bana dedimmm eşim dioki ağaçtan yaprak düşse neden düştü şimdi bu yaprak die ağlıcan nerdeyse dio 🙂))

ah be güzelim ayni ya is güc derken
akip gidiii zaman

bugünde annemler yolacikacak hayirlisiyla tr´ye insallah güzelce gider gelirler...

eeee sizlerden naber?

amin cnm sag ol evet insan hamile olunca dahada duygusallasiyor ama anne oluncada bu durum devam ediyo hatta siddetle devam ediyo desem yeri var.... bende filmlere cok aglarim hüngür hüngür aglarim hatta bi filim aklimda kaldi............ UMUT taniyan varmi bilmem ya ama benide esimide mahf eden film................

ewet filmlerde ağlatıyor insanı çoğunlukla.. o filmi hatırlamıyorum cnm gerçi ben izlediğim hiç bi filmin isimini hatırlamam çok unutkanım 🙁( maalesef nedeini bilmiyorum bu unutkanlığımın mesela testerenin her bölümünü izledim geçen tv de vardı hatırlayamadım eşim izledik ya geçen dedi
h

mümkün degil o tarz filimlere bakamiyorum kaldiramiyorum baksamda haftalarca etkisi gecmiyor

umut cok güzel bi film baba ogul filmi...... hüngür hüngür aglatti

ayy ben çook izliyorummm hala daha... ama en sevdiğim film tarzları romantik komedi güzel oluyor gerçekten hem eğlendiriyor.. 🙂) izlemek lazım o umut filmini eminim çok güzeldir babam ve oğlum gibi bişi sanırım.. ben en son cadılar kazanını izlemiştim nicolas cage in filmi tavsiye ederim cnmmm

mümkün degil o tarz filimlere bakamiyorum kaldiramiyorum baksamda haftalarca etkisi gecmiyor

umut cok güzel bi film baba ogul filmi...... hüngür hüngür aglatti

çok teşekkür ederim, gerçekten hoş buldum 🙂

bu zamana kadar kariyer peşinde koştuk, yaş 30 oldu, artık evimin kadını, çocuklarımın anası olayım dedim 🙂)
bu kadar stresli bir yaşam tarzı, hormonlu gıdalar derken annelerimiz kadar uzun süreli doğurganlığımız olamayabilir, menepoza girmeden bir bebiş de biz yapalım 🙂

hos geldin insallah en kisa zmnda hamis olursun burada kac senedir bekleyenker va r neden hemem bebiko istiyon tadini cikar evliligin.................
bak daha cicegi burnunda gelinsin 🙂