Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

cart test curt test aman tanrim ne ettciz bizde testkolik olmusuz habarimiz yoktur tuh ne etcesss gari tedavisi yokmu bacilaaaa bunun....................
Göbeklerimi isterim ona göre hahaha hahaha
Kıyamam yaaaa valla öyle bir güzelliği evde bırakıp işe gidemez insan yaaaa.. 😀
Test yarın sabah düşünüyorum bakalım netten ısmarladım bugün gelirse yarın sabah yaparım bi tane daha...
Test delisiyiz evet hahaha

cart test curt test aman tanrim ne ettciz bizde testkolik olmusuz habarimiz yoktur tuh ne etcesss gari tedavisi yokmu bacilaaaa bunun....................

Yaaa evde test oldumu dayanamıyorum, ne testi oluduğu önemli değil, bakıyorum test hemen bardağı kapıyorum, tisssssss... daldır bekle... git bak gel bak hahaha hahaha hahaha

kızlar bende bi topic açtım aysılı tanıyanınız vardır belki onunla birlikte kilo vermekle ilgi çok acayip bilgiler var ben link yazmayı bilmiyom ama benim tüm mesajlarda var bi mesaj yazmıştım dün.bakında bizi yalnız bırakmayın fikirlerinizi deneyimlerinizi yazın sevinirim

hayir övgünün negatiflen yapitlmadigini bilirem giz

ama övebildigin gibi de kendi noksan yerlerinide görebilmen lazim mesela ben kesinlikle ama kesinlikle SIKINTIYA gelemiyorum vurdum duymazlikta var ayriyetten HEP HAKLIYIMDIR bu huyum cok kötü mesela muhahahahahahaa
Evet eminem haklısın vallaha dediğin gibi hayatta bir şey olamamış kişiler ve özelliklede bunların anneleri bir överler çocuklarını, bazen bende diyorum anneme sen niye övmüyorsun beni diye 😀

Deli kısss hahaha hahaha

Kötü yanları övülmez canımmmmmmmmmmmm, hep bir tane olsun bizim olsun mantığıyla öv gitsin minimmmmmmmmm 😀

muhahahahahaahahahahahahahaha bende bikere siparis etmistim aman sormayin bi kutuda 30 tane varmis bende dedimki oho yeterde artar bize, kizlar bende adet düzensizligi var biliyrsunuz korunma hapini biraktim gecikmesiyle günü birlik yaptim testi ay hemencecik bitivedimi ay hala hamilemiyim cabasi var icimde sonra bidahada taaa gecen hafta yaptim testi 🙂 yaradan 10 ay gecti hemen hemen
Yaaa evde test oldumu dayanamıyorum, ne testi oluduğu önemli değil, bakıyorum test hemen bardağı kapıyorum, tisssssss... daldır bekle... git bak gel bak hahaha hahaha hahaha

kızlar bende bi topic açtım aysılı tanıyanınız vardır belki onunla birlikte kilo vermekle ilgi çok acayip bilgiler var ben link yazmayı bilmiyom ama benim tüm mesajlarda var bi mesaj yazmıştım dün.bakında bizi yalnız bırakmayın fikirlerinizi deneyimlerinizi yazın sevinirim

Bu adres yazan yer varya sevdecim oraya tıkla seç sonra sağ tıkla kopyala burya yapıştır hepsi bu yapabilirsin görim seni hadi 😀

Geri